Durex Select Flavours

€ 0,39

Durex Select Flavours - aromatizuoti bei spalvoti Durex vaisiniai prezervatyvai keturių nuostabių aromatų. Durex Select Flavours prezervatyvai, paįvairinti keturių vaisių skoniu, skirti visų pirma nustebinti, tačiau ir naudojant ne pirmą kartą vis dar teikia malonumą. Durex Select Flavours yra keturių skonių: bananų, braškių, apelsinų ir obuolių. Šie prezervatyvų skoniai suteikia malonius pojūčius, gaiviai kvepia ir suteikia šiokios tokios papildomos romantikos į Jūsų intymias akimirkas. Naudodami Durex Select Flavours ne tik nustebinsite savo partnerę, bet ir suteiksite tiek jai, tiek sau daugiau malonumo, nes nesuksite galvos dėl prezervatyvo.

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-49 50-69
Kaina € 0,41 € 0,40 € 0,39
70-99 100+
€ 0,37 € 0,34

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.07
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Kvepiantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. Anglija
Prekės ženklas: Durex

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00