Secura Extra Safe prezervatyvai

Secura Extra Safe prezervatyvai kaina:

€ 0,33
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Secura Extra Safe - patikimi, ypač tvirti prezervatyvai, skirti tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės apsaugos. Šie prezervatyvai sukuria puikų balansą tarp saugumo ir jausmingumo, užtikrindami, kad Jūs ir Jūsų partneris galėtumėte mėgautis neplanuotu malonumu be jokių rūpesčių.

Pagrindinės savybės:

  • Aukščiausios kokybės lateksas: Secura Extra Safe prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris užtikrina saugumą ir patogumą. Ši medžiaga taip pat padeda Jums ir Jūsų partneriui maksimaliai mėgautis intymiais momentais.

  • Saugumas: šie prezervatyvai yra storesni, nei įprasti prezervatyvai, todėl suteikia Jums papildomą saugumą. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori būti absoliučiai užtikrinti dėl apsaugos nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

  • Neutralus kvapas: Secura Extra Safe prezervatyvai neturi papildomų kvapų ar skonių. Jie yra neutralūs, suteikiant Jums galimybę mėgautis tik natūraliais pojūčiais.

  • Ideali apsauga ir jausmingumas: šie prezervatyvai yra sukurti siekiant užtikrinti, kad intymios akimirkos būtų ne tik saugios, bet ir nuostabios. Jie yra tobuli tarp patikimo saugumo ir jausmingumo.

Kodėl reikia rinktis Secura Extra Safe?

Pasirinkę Secura Extra Safe prezervatyvus, pasirenkate patikimą ir kokybišką apsaugą savo intymiam gyvenimui. Šie prezervatyvai suteiks jums saugumo jausmą ir tuo pačiu leis jums mėgautis kiekviena akimirka su ypatingu jausmingumu.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 180
Plotis (mm): 52
Prekės ženklas: Secura gamintojo prekės
Parduodama: Vienetais
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: CPR GmbH Vokietija
EAN kodas: 4024144282685

"Secura Extra Safe prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


€ 0,49
Išparduota
ONE Zero Thin - 25% plonesni, todėl galite jaustis arčiau savo partnerio, nei kada nors anksčiau. Priglunda tarsi antra oda. Ties galvute pl...
Durex Feel Thin Ultra 3 vnt. - jausmingas intymumas ir patikima apsauga! Ieškote aukščiausios kokybės prezervatyvų, kurie sute...
€ 0,34
Išparduota
Sico Marathon prezervatyvai tai ilgalaikis malonumas Jums! Su benzokaino geliu suteptos prezervatyvų sienelės nujautrina varpą bei padeda ju...