SKYN Large 10 vnt. dėžutė prezervatyvai

SKYN Large 10 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 7,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN Large 10 vnt. dėžutė - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno, didesnio dydžio nei įprasti SKYN prezervatyvai. Puikiai tiks tiems kuriems standartiniai SKYN prezervatyvai yra per maži. Prezervatyvai tinka turintiems alergija lateksui, nes yra pagaminti nenaudojant latekso iš sensoprene medžiagos. Ši medžiaga yra yra plonesnė ir tvirtesnė už lateksą, ir neturinti nemalonaus latekso kvapo. Aukščiausios kokybės Skyn Large prezervatyvai pigiau, tik mūsų el. parduotuvėje Prezervatyvai.net

SKYN Large prezervatyvai yra specialiai sukurti tiems, kurie ieško didesnio dydžio ir komforto intymiems aktyvumams. Šie prezervatyvai suteikia jums patogumą, saugumą ir natūralų jausmą, leisdamas jums mėgautis malonumu be jokių varžymų.

SKYN Large prezervatyvai pasižymi šiomis svarbiausiomis savybėmis:

  • Dydis ir patogumas: Šie prezervatyvai yra didesnio dydžio, kad atitiktų individualius poreikius. Jų didesnis plotis ir ilgis suteikia jums patogumą ir nevaržomą jausmą. Tai leidžia jums mėgautis intymumu be jokių diskomforto pojūčių.

  • Aukštos kokybės medžiagos: SKYN Large prezervatyvai yra pagaminti iš patikimo ir hipoalerginio poliizopreno, kuris yra latekso ir latekso kvapų nematančios alternatyvos. Ši medžiaga yra maloni ir švelni, todėl suteikia jums natūralumo ir jausmo patirtį intymių aktyvumų metu.

  • Saugumas ir patikimumas: SKYN Large prezervatyvai yra kruopčiai išbandyti ir atitinka aukštus tarptautinius saugumo standartus. Jie suteikia jums patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, užtikrinant jums ramybę ir saugumą.

  • Plonas ir jautrus dizainas: Šie prezervatyvai yra ploni ir jautrūs, leidžiantys jums jausti visus smulkmeniškus pojūčius intymių aktyvumų metu. Jų plona tekstūra užtikrina natūralumo pojūtį, o jautrumas padeda sukurti ypatingą artimumą su partneriu.

SKYN Large prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško didesnio dydžio ir komforto. Leiskite sau mėgautis malonumu ir patikimumu su SKYN Large prezervatyvais, kurie užtikrins jums saugią ir jaukią intymumo patirtį.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 200
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,035
EAN kodas: 5011831087288
Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Lifestyles Healthcare Pte Ltd. Anglija
Prekės ženklas: SKYN gamintojo prekės

"SKYN Large 10 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


SKYN Large 36 vnt. - ieškantiems didesnių dydžių prezervatyvų be latekso. Tai itin ploni, tačiau patvarūs kaip ir latekso prezervatyv...
SKYN Large 3 vnt - šiek tiek didesnio dydžio SKYN prezervatyvas, pagamintas iš poliizopreno. Jeigu jums įprasto dydžio SKYN pr...
SKYN Large 10 vnt. dėžutė - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno, didesnio dydžio nei įprasti SKYN prezervatyvai. Puik...