Secura Extra Fun prezervatyvai

Secura Extra Fun prezervatyvai kaina:

€ 0,33
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Secura Extra Fun - skaidrūs, stimuliuojantys prezervatyvai su briaunelėmis.

Jeigu ieškote būdo, kaip paversite intymias akimirkas dar smagesnėmis ir įsimintinesnėmis, Secura Extra Fun prezervatyvai yra Jūsų pasirinkimas. Šie prezervatyvai sujungia kokybišką apsaugą ir naujovišką dizainą, suteikdami jums ir jūsų partneriui nepakartojamų pojūčių.

Pagrindinės savybės:

  • Aukščiausios kokybės lateksas: Secura Extra Fun prezervatyvai pagaminti iš natūralaus latekso, užtikrinančio ne tik aukštą saugumo lygį, bet ir malonumą kiekvieno judesio metu.

  • Dizainas ir stimuliacija: prezervatyvai sukurti tiesaus dizaino, su stimuliuojančiomis briaunelėmis, kad Jūsų intymios akimirkos būtų ne tik saugios, bet ir ypatingos. 

  • Jausmingas seksas: šie prezervatyvai sukuria idealią atsvarą tarp saugumo ir jausmingumo. Jūs ir Jūsų partneris galėsite mėgautis kiekviena akimirka be jokių kompromisų.

  • Neutralus kvapas: Secura Extra Safe prezervatyvai neturi papildomų kvapų ar skonių. Jie yra neutralūs, suteikiant Jums galimybę mėgautis tik natūraliais pojūčiais.

Kodėl rinktis Secura Extra Fun?

Pasirenkant Secura Extra Fun prezervatyvus, Jūs pasirenkate daugiau nei tiesiog apsaugą. Jūs pasirenkate pramogą, ir ypatingą intymumo kokybę. Šie prezervatyvai yra ne tik apie saugumą - tai apie naują lygį Jūsų intymiose akimirkose.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 180
Plotis (mm): 53
Prekės ženklas: Secura gamintojo prekės
Parduodama: Vienetais
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: CPR GmbH Vokietija
EAN kodas: 4024144281596

"Secura Extra Fun prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


€ 0,33
Išparduota
Secura 49 mm - specialios priglundančios formos, siauresni ir trumpesni prezervatyvai. Padengti silikono pagrindo lubrikantu. Su rezervuaru ...
Secura Good Timer - prezervatyvai padengti anestetiku, benzokainu (5%). Tai daro odą mažiau jautrią, o tai savo ruožtu padeda atitolinti eja...
Secura Extra Fun - skaidrūs, stimuliuojantys prezervatyvai su briaunelėmis. Jeigu ieškote būdo, kaip paversite intymias akimirkas dar...