Secura Extra Large prezervatyvai

Secura Extra Large prezervatyvai kaina:

€ 0,39
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Secura Extra Large - didesnio dydžio prezervatyvai.

Jeigu esate vienas iš tų, kurie siekia ne tik apsaugoti save, bet ir pasirūpinti maksimaliu patogumu ir malonumu, Secura Extra Large prezervatyvai yra Jūsų patikimas pasirinkimas. Šie prezervatyvai sujungia aukščiausios kokybės lateksą su ypatingu dizainu, užtikrindami ne tik saugumą, bet ir ypatingą patogumą Jūsų intymioms akimirkoms.

Pagrindinės savybės:

  • Dydžio pranašumas: Secura Extra Large prezervatyvai sukuriami atsižvelgiant į didesnių dydžių poreikius. Jų patogus ir talpus dizainas užtikrina, kad Jūsų pojūčiai būtų malonūs, be jokio suvaržymo.

  • Aukštos kokybės lateksas: prezervatyvai pagaminti iš natūralaus latekso, užtikrinančio aukštą saugumo lygį ir patogumą. Lateksas yra elastingas ir patvarus, suteikiantis pasitikėjimą ir saugumą.

  • Neutralus kvapas: Secura Extra Large prezervatyvai neturi papildomų kvapų ar skonių. Jie yra neutralūs, suteikiant Jums galimybę mėgautis tik natūraliais pojūčiais.

  • Ideali apsauga: šie prezervatyvai yra sukurti siekiant užtikrinti, kad intymios akimirkos būtų ne tik saugios, bet ir nuostabios. 

Kodėl verta rinktis Secura Extra Large?

Secura prezervatyvai yra pasitikėjimo simbolis ir garantas, kad Jūsų intymios akimirkos bus ne tik saugios, bet ir ypatingai malonios. Pasirinkus Secura Extra Large prezervatyvus, jūs pasirenkate patogumą, pasitikėjimą ir didelį malonumą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 180
Plotis (mm): 60
Prekės ženklas: Secura gamintojo prekės
Parduodama: Vienetais
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: CPR GmbH Vokietija
EAN kodas: 4024144281626

"Secura Extra Large prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Secura Good Timer - prezervatyvai padengti anestetiku, benzokainu (5%). Tai daro odą mažiau jautrią, o tai savo ruožtu padeda atitolinti eja...
Secura Natural Feeling - turi itin ploną sienelę, todėl galėsite mėgautis pojūčiais, tarsi mylėtumėtės beveik be jokios apsaugos. Secura Nat...
Secura Extra Large - didesnio dydžio prezervatyvai. Jeigu esate vienas iš tų, kurie siekia ne tik apsaugoti save, bet ir pasirūp...