Secura Original prezervatyvai

Secura Original prezervatyvai kaina:

€ 0,33
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Secura Original - padengti silikono pagrindo lubrikantu, su rezervuaru spermai. Secura Original prezervatyvai klasikinio tipo, todėl tiks ir patiks daugeliui.

Ar jūs ieškote patikimų prezervatyvų, kuriuos galėtumėte pasitikėti, siekiant ne tik užtikrinti saugų lytinį bendravimą, bet ir patirti komfortą bei malonumą.

Pagrindinės savybės:

  • Saugumas pirmiausia: Secura Original prezervatyvai yra gaminami iš aukštos kokybės natūralaus latekso, todėl jie yra patikimas barjeras prieš lytiniu keliu plintančias infekcijas ir neplanuotą nėštumą.

  • Natūralus jausmas: prezervatyvai yra ploni, suteikiantys natūralumo pojūtį abiem partneriams. Tai leis jums patirti intymią akimirką, neprarandant saugumo.

  • Standartinis dydis: tobulas jums tinkantis dizainas ir dydis, kad jūsų patirtis būtų kuo patogesnė ir malonesnė.

  • Neutralus kvapas: Secura Original prezervatyvai neturi nemalonaus kvapo, kuris gali trukdyti jūsų intymioms akimirkoms.

Kodėl Secura Original Prezervatyvai bus Jūsų geriausias pasirinkimas?

Secura Original prezervatyvai yra sukurti siekiant užtikrinti ne tik jūsų fizinį saugumą bet ir emocinį komfortą. Tai yra patikimas ir kokybiškas pasirinkimas, pasitvirtinęs tarp vartotojų dėl savo efektyvumo ir patogumo.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 180
Plotis (mm): 52
Sienelės storis (mm): 0,07
Prekės ženklas: Secura gamintojo prekės
Parduodama: Vienetais
Sertifikatai: CE 0197; ISO 4074
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: CPR GmbH Vokietija

"Secura Original prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


€ 0,33
Išparduota
Secura 49 mm - specialios priglundančios formos, siauresni ir trumpesni prezervatyvai. Padengti silikono pagrindo lubrikantu. Su rezervuaru ...
€ 0,33
Išparduota
Secura 60 mm - specialios priglundančios formos, ilgesni ir platesni prezervatyvai maksimaliam patogumui. Secura 60 mm prezervatyvai pagamin...
Secura Original - padengti silikono pagrindo lubrikantu, su rezervuaru spermai. Secura Original prezervatyvai klasikinio tipo, todėl tiks ir...