SKYN rinkinys 35 vnt. prezervatyvų rinkinys

SKYN rinkinys 35 vnt. prezervatyvų rinkinys kaina:

€ 22,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN prezervatyvų rinkinys 35vnt. - prezervatyvų be latekso rinkinys. Visi SKYN Prezervatyvai yra be latekso, Jie yra itin ploni, specialiai sukurti žmonėms, kurie yra alergiški lateksui, tačiau jie populiarūs ir tarp tų, kurie tiesiog nemėgsta latekso kvapo ir ieško ploniausių prezervatyvų. Aukščiausios kokybės apsaugos priemonės jūsų saugiems lytiniams santykiams.

  • 15 vnt. SKYN ORIGINAL - Pagaminti iš polizopreno prezervatyvai yra plonesni bei tvirtesni, nei lateksiniai prezervatyvai. Neturi nemalonaus latekso kvapo. Tinka alergiškiems lateksui žmonėms.
  • 8 vnt. SKYN EXTRA LUBRICATED - prezervatyvai be latekso pagaminti iš poliizopreno bei papildomai sutepti lubrikantu dar puikesniam seksui. Ypač ploni.
  • 2 vnt. SKYN COCTAIL CLUB vnt. - NAUJIENA prezervatyvai be latekso kokteilių skonio.
  • 4 vnt. SKYN ELITE - pagamintas iš patentuotos medžiagos vadinamos polisopreno. Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą SKYN ELITE yra 20% plonesni nei klasikinė versija SKYN ORIGINAL.
  • 4 vnt. SKYN INTENSE FEEL - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, rantytas paviršius, tinka alergiškiems lateksui.
  • 2 vnt. SKYN Excite - stimuliuojantys prezervatyvai nelygiu paviršiumi, papildomai sutepti orgazminiu geliu. Šie prezervatyvai padės moterims pasiekti greičiau orgazmą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 52-53
Sienelės storis (mm): 0.035 - 0,055 mm
Prekės ženklas: SKYN gamintojo prekės
Parduodama: Vienetais
Sertifikatai: CE
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ansell (UK) Ltd. Anglija

"SKYN rinkinys 35 vnt. prezervatyvų rinkinys" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS prezervatyvų rinkinys 48 vnt. – skirtingų prezervatyvų rinkinys, Jūsų patogumui už patrauklią kainą. Prezervatyvai pagaminti i&sca...
RFSU Mixed 30 vnt. - įvairių prezervatyvų rinkinys RFSU Mixed 30 vnt. yra įvairių prezervatyvų rinkinys, importuotas iš Švedij...
Durex Pleasure Mix 40 - geriausių, stimuliuojančių prezervatyvų rinkinys, už itin patrauklią kainą. Durex Pleasure Mix 40 prezervatyvų rinki...