Shunga Hold Me Tight

€ 28,99

Shunga Hold Me Tight - stebuklingas gelis, pagamintas specialiai moterims iš natūralių ingridientų, turintis sutraukiančių savybių. Moterims norinčioms tonizuoti palaidus makšties raumenis, kas padės susiaurinti makšties vidaus matmenis. Tai suteiks daugiau malonių pojūčių abiems partneriams, nes moteris galės labiau jausti savo partnerio varpos linijas ir matmenis o vyras dėl susitraukusių vaginos raumenų jaus didesnį spaudimą. Shunga Hold Me Tight gelis taip pat padeda išvengti makšties bakterinės ir grybelinės infekcijos, pašalina nemalonų kvapą ir atkuria makšties sutepimą.

Ypatingai rekomenduojamas moterims po gimdymo. Nerekomenduojama gelio vartoti nėščioms moterims.

Jeigu ieškote naujų potyrių, tai šis vaginą siaurinantis gelis kaip tik jums!

Shunga Hold Me Tight sudėtis (Ingredientai):  Water, Glycerin, Propanediol, HEC, Alchemille extract, Iceland moss extract (Lichen Islandicus), Alum. *Certified Organic - *Certifiés biologiques.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 30 ml
Prekės ženklas: Shunga
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Shunga Erotic Art. Kanada
EAN kodas: 697309074001

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00