Sweet Smile Vibrating Love Balls vaginaliniai kamuoliukai

Sweet Smile Vibrating Love Balls vaginaliniai kamuoliukai kaina:

€ 37,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Sweet Smile Vibrating Love Balls Rechargeable - vaginaliniai kamuoliukai su vibracijos funkcija.

Sweet Smile Vibrating Love Balls Rechargeable vaginaliniai kamuoliukai tai puiki priemonė praturtinti Jūsų intymų gyvenimą ir tuo pačiu pasirūpinti savo sveikata. Šie modernūs vaginaliniai kamuoliukai su vibracija suteiks Jums naują lygį malonumo ir patogumo.

Pagrindinės savybės:

  • Diskretiškumas ir komfortas: Sweet Smile Vibrating Love Balls yra sukurti siekiant suteikti diskretiškumą ir didžiausią komfortą. Jų apvali forma ir švelnus silikonas užtikrina patogų naudojimą ir diskretiškumą netgi dėvint juos kasdien.

  • Vibracijos funkcija: šie vaginaliniai kamuoliukai turi 10 vibracijos režimų, kurie suteikia papildomą stimuliaciją ir padidina malonumo pojūtį. Vibracija gali būti reguliuojama pagal Jūsų poreikius, leidžianti jums atrasti tinkamiausią intensyvumo lygį.

  • USB įkraunami: pamirškite apie baterijų keitimą. Šie kamuoliukai turi įkraunamą bateriją, kuri suteikia ilgalaikį naudojimą ir yra aplinkai draugiška alternatyva.

  • Erogeninės zonos stimuliacija: Sweet Smile Vibrating Love Balls skirti ne tik malonumui, bet ir Jūsų sveikatai. Naudojimas stimuliuoja gimdos kaklelio ir kiaušidžių zonas, didina kraujotaką ir stiprina dubens dugno raumenis.

  • Saugumas ir patvarumas: gamintojai naudojo medicininio lygio silikoną, kuris yra saugus kūnui ir nesukelia alergijų. Tai taip pat užtikrina lengvą valymą ir priežiūrą.

  • Didelis patogumas: nors šie kamuoliukai yra skirti treniruoti dubens dugno raumenis, jie taip pat suteikia didelį patogumą. Gali būti dėvimi ne tik treniruojantis, bet ir kasdieniniame gyvenime.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3,7 cm
Ilgis: 18 cm
Prekės ženklas: EXXXPERIENCE
Spalva (Color): Ružava
Sertifikatai: CE
Gamintojas: OV-GROSSHANDEL, GERMANY
EAN kodas: 4024144598083

"Sweet Smile Vibrating Love Balls vaginaliniai kamuoliukai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


RC Double Pleasure Love Ball - tai unikalių savybių vibruojantis kiaušinėlis, su klitorio stimuliatoriumi. Šis dvigubo malonum...
Sweet Smile Loveballs Remote Controlled - vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai, kontroliuojami nuotoliniu būdu, sukurti siekiant pagerinti ...
Satisfyer V Balls - spalvingų vaginalinių kamuoliukų rinkinys. Visi trys vaginaliniai kamuoliukai yra tokio pat dydžio, tačiau skirtingų svo...