Fleshlight Lady Lager masturbatorius

Fleshlight Lady Lager masturbatorius kaina:

€ 41,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fleshlight Lady Lager - masturbatorius vyrams, diskretiškame dėkle. Tai puikus sekso žaisliukas svajojantiems apie kokybiškas, autentiškas ir įtraukiančias intymias akimirkas. Su Fleshlight Lady Lager to galite pasiekti, patirdami neaprėpiamą malonumą su šiuo išskirtiniu masturbatoriumi.

Pagridinės savybės:

  • Unikalus diskretiškas dizainas: Lady Lager yra sukurtas išskirtinio dizaino, kuris imituoja alaus taurę. Jo išraiškinga struktūra, suteikia neįprastą vizualinį efektą, o vidinė struktūra sudaro išskirtinį įspūdį.

  • Skirtingi pojūčiai ir reljefas: šis masturbatorius pasižymi subtiliu ir įdomiu reljefu, leidžiančiu Jums patirti įvairius pojūčius. Stimuliuojanti vidinė struktūra suteikia pojūčius, kurių intensyvumas priklauso nuo Jūsų tempo ir pageidavimų.

  • Patentuota "SuperSkin" medžiaga: Lady Lager masturbatorius pagamintas iš patentuotos "SuperSkin" medžiagos, kuri ne tik tiksliai atkuria odos pojūtį, bet ir puikiai išlaiko šilumą, leisdama Jums pajausti tikrą autentiškumą.

  • Reguliuojamas intensyvumas: Jo apačioje esantis reguliuojamas dangtelis leidžia jums koreguoti vakuumą ir pasirinkti norimą stimuliacijos intensyvumą. Tai suteikia jums pilną kontrolę malonumo patirčiai.

  • Lengva priežiūra: Fleshlight Lady Lager lengvai valomas ir prižiūrimas. Pakanka nuplauti po kiekvieno naudojimo ir taip užtikrinti, kad Jūsų malonumo priemonė visada būtų švari ir paruošta sekančiam kartui.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Diametras Ø: 0,6-1,9 cm (tamprus)
Ilgis: 20,3 cm
Prekės ženklas: Fleshlight masturbatoriai vyrams
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Fleshlight International S.L. Ispanija
EAN kodas: 8104760179340

"Fleshlight Lady Lager masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Fleshlight Alexis Texas - masturbatorius vyrams, dirbtinė vagina atkartoja žinomos pornografijos aktorės Alexis Texas makštį. Su &sca...
  Calexotics Stroke It Pussy Anatomically Correct - aukščiausios kokybės masturbatorius, kuris atkuria itin tikrovišk...
Doc Johnson Palm Pal Pussy - realistiškas masturbatorius „Palm Pal Pussy“ suteiks pirmo karto malonumą. Pagamintas i...