PDX Fuck Me Silly Horny Fuckslut masturbatorius

PDX Fuck Me Silly Horny Fuckslut masturbatorius kaina:

€ 44,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

PDX Fuck Me Silly Horny Fuckslut - realistiškas, vaginalinis masturbatorius vyrams, suteikiantis itin tikrovišką stimuliaciją. Sekso žaisliukas pasižymi aukštos kokybės TPE medžiagomis, kurios yra saugios ir patogios naudoti.

PDX Fuck Me Silly Horny Fuckslut pagrindinės savybės:

  • Tikroviškas dizainas: šis masturbatorius turi tikrovišką dizainą, kuris atrodo itin natūraliai, su lytinėmis lūpomis, ir suteikia realistiškus pojūčius.

  • Išskirtinės stimuliuojančios tekstūros: PDX Fuck Me Silly Horny Fuckslut yra sukurtas su įspūdingomis vidinėmis tekstūromis, kurios suteikia realistišką pojūtį ir intensyvų stimuliacijos jausmą.

  • Švelnus ir elastingas: šis masturbatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės TPE medžiagos, kuri yra minkšta ir elastinga. Tai suteikia patogų ir malonų naudojimą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Diametras Ø: Tamprus
Ilgis: 16,3 cm
Prekės ženklas: PDX gamintojo prekės
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
Gamintojas: Pipedream, JAV
EAN kodas: 603912757712

"PDX Fuck Me Silly Horny Fuckslut masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


CalExotics Cheap Thrills The Farm Girl - vyriškas masturbatorius imituojantis moters makštį su ryškiomis lytinėmis lūpy...
Calexotics Cheap Thrills Harlot - tikroviškas masturbatorius imituojantis vaginalinį seksą. Pgamintas iš aukštos kokybė...
PDX Plus Perfect DD’s Masturbator - vyriškas masturbatorius, atliekantis vaginalinę ir analinę stimuliaciją. Pagamintas i&scaro...