Kaip išsirinkti prezervatyvą?

Daugelis žmonių vienareikšmiškai tvirtina, kad Durex prezervatyvai yra pati geriausia įmanoma apsaugos priemonė. Paprasčiausiai lyginant su kitomis kontraceptinėmis priemonėmis – sargiai turi daugiausia pliusų, kurie ir lemia, jog būtent šie yra pasirenkami.

Prezervatyvai – geriausias pasirinkimas, kadangi

1. Kainos atžvilgiu jie kainuoja nedaug, taigi nereikia didelės investicijos, kuri gali užtikrinti saugumą.
2. Prezervatyvai geba apsaugoti ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau tuo pačiu ir nuo lytiškai plintančių ligų.
3. Egzistuoja labai platus pastarųjų pasirinkimas. Varijuojama tiek dydžiais, tiek išvaizda bei papildomomis smulkmenomis.
4. Prezervatyvai ne tik apsaugo, tačiau gali suteikti ir papildomą malonumą. Šiuo metu rinkoje egzistuoja tokia plati pasiūla, kad kiekvienas asmuo galės atrasti labiausiai jam tinkamą variantą. Kad ir kokie individualūs bei išrankūs poreikiai jo būtų.
5. Siekiant įsigyti apsaugos priemonę nereikia recepto, gydytojo rekomendacijų ir panašiai. Egzistuoja daugelis prekybos vietų, kur parduodama ši produkcija. Tiesa, prezervatyvai internetu kainuoja pigiau, taigi jeigu norite sutaupyti – pasirinkite šį variantą.

Akivaizdu, jog sargiai – geriausias variantas, kokį tik galima atrasti šiandieninėje rinkoje. Kadangi egzistuoja labai plati pastarųjų pasiūla – rekomenduojame įvertinti tam tikrus kriterijus bei susidėlioti aspektus, kurie galėtų padėti per trumpesnį laiką atrasti Jums labiausiai tinkamus sargius.

Ieškant prezervatyvų rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus

DYDIS

Prezervatyvo dydis yra vienas iš svarbiausių veiksnių renkantis apsaugos priemonę. Įdomu tai, kad dažniausiai prezervatyvai plyšta todėl, kad pasirenkami sargiai yra per dideli, o ne dėlto, kad per maži. Taigi, pasirinkdamas per didelius prezervatyvus jūs jau galite sau sukelti problemų. Viena ir pagrindinių priežasčių, kodėl sargiai plyšta ir yra tai, kad įsigyjama netinkamo dydžio produkcija. Virtualus konsultantas jums paaiškins, koks labiausiai tinka ir kokiu turėtumėte naudotis.

PLONUMAS

Anksčiau buvo juokaujama, kad mylėtis su prezervatyvu yra lygiai tas pats, kas laižyti medų per stiklainį. Juokas juokais, tačiau šiuo metu prekyboje galime atrasti labai daug ypač plonų sargių, kurie ir buvo sukurti būtent tokiems skeptikams. Tiesa, net ir labai ploni sargiai puikiai atlieka savo funkciją.

MALONUMAS

Šiuo metu rinkoje galima atrasti tokius sargius, kurie yra ne tik apsaugantys, tačiau tuo pačiu suteikiantys ir papildomą malonumo funkciją. Verta jais pasinaudoti. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie dar nėra pasiruošę sekso žaisliukams, tačiau nori naujų pojūčių. Malonumas suteikiamas tiek jam, tiek jai.

MEDŽIAGA

Kadangi buvo pastebėta, kad kai kurie asmenys yra alergiški lateksui, prekybos kompanijos pradėjo siūlyti belateksinius sargius. Jie atlieka lygiai tokią pat kokybišką funkciją, tik paprasčiausiai neturi jokio šalutinio poveikio. Dažniausiai giriami Durex Real Feel ir visi SKYN prezervatyvai be latekso.

LUBRIKANTAS

Prezervatyvai iškart gali būti padengiami ir lubrikantu. Tai labai homoseksualių porų mėgstamas pasirinkimas užtikrinantis, kad seksas bus malonus.

KVAPAS

Prezervatyvai gali turėti ir specifinį kvapą. Žinoma, dažniausiai pasirenkami tokie afrodiziakai kaip braškės ir panašiai. Klausite, kam jiems kvapas? Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mielai naudojasi oralinio sekso suteikiamais privalumais. Net ir oraliniam seksui būtina apsauga tokiu atveju, jeigu nesate tikras dėl savo partnerio. Ligas galima perduoti net ir tokiu atveju.

FIRMA

Pasaulyje geriausiai žinoma kompanija Durex, kurios produkcija pasitiki žmonės iš viso pasaulio. Paprasčiausiai ilgametė patirtis bei dideli pardavimo mastai skatina pasitikėti gaminiais, kurie yra vieni iš pačių populiariausių pasaulyje. Plačiau su kompanijų galimybėmis galite susipažinti internete. Dažniausiai vienas iš esminių faktorių, kuris gali įrodyti kokybę tai, kad kompanija jau ilgus metus funkcionuoja. Jeigu produkcija nebūtų kokybiška, tokiu atveju žmonės nepirktų.

KAM SKIRTI?

Prezervatyvai gali būti skirti ne tik vyrams, tačiau ir moterims. Nors pastarieji nėra populiarūs Lietuvoje ar pasaulyje, tačiau puiku žinoti, kad tokia galimybė egzistuoja.

Mėgautis seksu galima tik tokiu atveju, jeigu žinote, kad esate 100 procentų saugus nuo neplanuoto nėštumo arba lytiškai plintančių ligų. Kadangi egzistuoja tokia plati sargių pasiūla – galite būti tikras kad seksas bus kokybiškas.

Pigūs prezervatyvai – nebūtinai blogas pasirinkimas. Jeigu ieškote kokybės už priimtiną kainą – www.prezervatyvai.net yra geriausias pasirinkimas.

Mėgaukitės seksu negalvodami apie pasekmes.