Kaip išsirinkti prezervatyvą?

Daugelis žmonių vienareikšmiškai tvirtina, kad prezervatyvai yra pati geriausia įmanoma apsaugos priemonė. Paprasčiausiai lyginant su kitomis kontraceptinėmis priemonėmis – sargiai turi daugiausia pliusų, kurie ir lemia, jog būtent šie yra pasirenkami.

Prezervatyvai – geriausias pasirinkimas, kadangi:

1. Kainos atžvilgiu jie kainuoja nedaug, taigi nereikia didelės investicijos, kuri gali užtikrinti saugumą.
2. Prezervatyvai geba apsaugoti ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau tuo pačiu ir nuo lytiškai plintančių ligų.
3. Egzistuoja labai platus pastarųjų pasirinkimas. Varijuojama tiek dydžiais, tiek išvaizda bei papildomomis smulkmenomis.
4. Prezervatyvai ne tik apsaugo, tačiau gali suteikti ir papildomą malonumą. Šiuo metu rinkoje egzistuoja tokia plati pasiūla, kad kiekvienas asmuo galės atrasti labiausiai jam tinkamą variantą. Kad ir kokie individualūs bei išrankūs poreikiai jo būtų.
5. Siekiant įsigyti apsaugos priemonę nereikia recepto, gydytojo rekomendacijų ir panašiai. Egzistuoja daugelis prekybos vietų, kur parduodama ši produkcija. Tiesa, prezervatyvai internetu kainuoja pigiau, taigi jeigu norite sutaupyti – pasirinkite šį variantą.

Akivaizdu, jog sargiai – geriausias variantas, kokį tik galima atrasti šiandieninėje rinkoje. Kadangi egzistuoja labai plati pastarųjų pasiūla – rekomenduojame įvertinti tam tikrus kriterijus bei susidėlioti aspektus, kurie galėtų padėti per trumpesnį laiką atrasti Jums labiausiai tinkamus sargius.

Ieškant prezervatyvų rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

1. KAINA. Daugeliui žmonių tai vienas iš prioritetinių veiksnių. Kaip jau minėjome, sargiai internetu kainuoja kur kas pigiau. Ypač tokiu atveju, jeigu perkate didesnį kiekį. Prezervatyvai.net prekiauja tik aukščiausios rūšies sargiais, kurie yra elektroni6kai patikrinti ir kurių efektyvumas siekia 99.9 procento.
2. FUNKCIJOS. Kol vieni prezervatyvai tik apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų arba neplanuoto nėštumo, tuo tarpu kiti geba suteikti ir papildomą malonumo funkciją. Vieninteliai sargiai tai geba, tad jeigu norite aštresnių, naujų pojūčių lovoje, tokiu atveju rekomenduojame įvertinti šią galimybę. Malonumas suteikimas tiek jai, tiek jam.
3. DIZAINAS. Šiuo metu siūlomi prezervatyvai skiriasi savo išvaizda ir net kvapais. Braškių kapas – tikras afrodiziakas. Išbandykite ir nepasigailėsite.
4. DYDIS. Perkant sargius reikia įvertinti dydžio galimybes. Labai dažnai sargiai plyšta vien todėl, kad pasirenkami prezervatyvai neatitinka reikalingo dydžio. To rezultatas – plyšęs prezervatyvas.
5. PIRKIMO VIETA. Egzistuoja daug skirtingų galimybių įsigyti prezervatyvus. Labiausiai rekomenduojamos specializuotos sekso prekių vietos.
6. FIRMA. Durex – geriausiai pasaulyje žinoma kompanija, kurios vardas siejamas su kokybe bei funkcionalumu. Nerekomenduojame pirkti visiškai negirdėtos kompanijos produkto. Gali būti, kad jų kokybė bus prasta. Plačiau pasiskaitykite apie gamintoją.
7. GALIOJIMO LAIKAS. Pirkdami sargius daug dėmesio skirkite galiojimo laikui. Jokiu būdu nenaudokite tų, kurie jau nebėra geri. Rezultatas – ligos arba vaikai.
8. MEDŽIAGA. Jeigu esate alergiškas lateksui – neskubėkite pirkti kitos apsaugos priemonės. Šiuo metu galima atrasti sargių, kurie pagaminti iš visai kitų medžiagų, tačiau jų nauda vistiek yra akivaizdi. Naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į Jūsų poreikius gali pasiūlyti tai, kas labiausiai tinka.

Pigūs prezervatyvai – nebūtinai blogas pasirinkimas. Jeigu ieškote kokybės už priimtiną kainą – www.prezervatyvai.net yra geriausias pasirinkimas.

Mėgaukitės seksu negalvodami apie pasekmes.