Dažnai užduodami klausimai apie prezervatyvus

1. Kodėl rinktis Durex prezervatyvus? Kuo jie ypatingi?

Durex prezervatyvai pasižymi savo išskirtine kokybe. Jie yra pagaminti iš aukščiausios klasės žaliavų, patikrinti laboratorijoje ir su jais yra atlikti įvairūs bandymai, kas užtikrina Durex prezervatyvų aukštą kokybę ir patikimumo lygį.

2. Ar prezervatyvas gali suplyšti?

Taip. Įvairūs tyrimai ir praktika rodo, kad įvairiomis aplinkybėmis prezervatyvai gali suplyšti. Pagrindinės priežastys gali būti šios: nekokybiškas prezervatyvas, lubrikanto trūkumas arba grubus lytinis aktas. Išspręsti tai galite naudojant kokybiškus ir storesnius prezervatyvus, pavyzdžiui Durex Extra Safe prezervatyvai.

3. Ką daryti, jeigu lytinis aktas trunka trumpai?

Tai galima išspręsti keliais būdais. Galite atlikti įvairius pratimus arba tiesiog naudokite specialius Durex prezervatyvus „Performa“, kurie padeda prailginti lytinį aktą.

4. Ar prezervatyvai dirginti odą?

Tai gali atsitikti, jeigu jūsų varpa yra ganėtinai jautri arba esate alergiški medžiagai, iš kurios pagamintas pats prezervatyvas. Jeigu jūsų odą dirgina ir ji ima rausti, pabandykite išmėginti prezervatyvus be latekso Skyn Original, SKYN Elite arba Durex Real Feel arba naudokite daugiau lubrikanto.

5. Ką daryti, jeigu lytinio akto metu nejaučiamas malonumas?

Problema, tikriausiai, yra jūsų pasirinktame prezervatyve. Patariame išmėginti plonesnius Durex prezervatyvus, kurie sustiprintų lytinio akto pojūčius.

6. Kokius prezervatyvus derėtų naudoti analinio sekso metu?

Daugiausia tai priklauso nuo moters/merginos, kadangi ne visoms patinka tokie patys prezervatyvai. Jeigu jūsų antrosioms pusėms tai patiks, naudokite storesnius, stipresnius ir įvairesnės formos prezervatyvus. Pavyzdžiui Durex prezervatyvai „Extra Safe“

7. Ką daryti, jeigu nusibodo paprasti ir nuobodūs prezervatyvai?

Tai ne problema, kadangi galite paįvairinti savo nuotykius įvairiais prezervatyvų tipais. Pasirinkite skirtingą skoni, kvapą, formą ir paviršių, kas sustiprintų naujus pojūčius.

8. Gėda nešiotis prezervatyvus?

Jeigu jums gėda savo kišenėje ar kuprinėje nešiotis paprastus prezervatyvus, įsigykite juos modernioje pakuotėje. Tai suteiks jums pasitikėjimo ir malonumo jausmą.

9. Kokios gali būti prezervatyvų rūšys?

Prezervatyvų gali būti įvairių rūšių. Jie gali būti aromatizuoti, itin ploni, įvairios formos ir spalvos, šildantys ar net šviečiantys tamsoje.