Moteriški prezervatyvai: kaip naudoti?

Prezervatyvų gausa šiandien mus stebina. Jie apsaugo nuo nėštumo ir įvairių lytiškai plintančių ligų. Tiek moterys, tiek vyrai gali pasirinkti juos įvairius. Aptarkime moteriškus prezervatyvus ir jų naudojimą. Moteriški prezervatyvai yra daug didesni ir platesni negu vyrų. Jie apgaubia gimdos kaklelį. Galas dedamas į moters makšties vidų. Ši apsaugos priemonė, skirtingai negu vyriškas, yra pagaminta iš poliuretano. Populiariausi moteriški prezervatyvai yra šie: So Sexy female Condom, VA W.O.W Condom Femimine, Pasante Female Condom.

Moteriškas prezervatyvas yra lygiai tokia pat efektyvi apsaugos priemonė kaip ir vyriškas prezervatyvas. Tereikia tinkamai jį naudoti prieš bet kurį lytinį aktą su savo partneriu. Priešingu atveju, jūs labai rizikuojate nėštumu ir infekcinėmis ligomis, pavyzdžiui ŽIV.

Ši žemiau pateikta instrukcija jums parodys, kaip teisingai reikia naudoti moterišką prezervatyvą:

1 Žingsnis. Įsitikinkite, jog prezervatyvą galima naudoti, patikrinus jo galiojimo datą. Šią datą galite rasti ant kiekvienos jo pakuotės. Jeigu galiojimo laikas pasibaigęs, jokiu būdu nenaudokite jo.

2 Žingsnis. Dabar pažiūrėkite ar prezervatyvas yra kokybiškas naudojimui. Pakuotės viduje turi būti neišsileidęs oro burbulas. Tai patikrinti galite švelniai suspaudus moteriško prezervatyvo pakuotę pirštų galiukais. Jeigu burbuliukas išsileidęs, prezervatyvo nenaudokite.

3 Žingsnis. Kai moteriškas prezervatyvas patikrintas ir kai įsitikinote jo kokybiškumu, galite atidaryti pakelį. Rekomenduojame įpakavimą plėšti viršutiniame dešiniajame kampe. Jeigu naudosite žirkles ar kokį kitą aštrų daiktą, rizikuosite pažeisti patį prezervatyvą, todėl to geriau nedaryti.

4 Žingsnis. Išimkite moterišką prezervatyvą iš pakuotės ir pažiūrėkite kaip jis atrodo. Pastebėsite du žiedus: didesnį išorinį žiedą ir vidinį mežesnį uždarą žiedą. Išorinis žiedas apgaubia vaginą iš išorės, o vidinis uždarasis žiedas įkišamas į vaginą.

5 Žingsnis. Kai susipažinote su prezervatyvo dalimis, atėjo laikas jį įsidėti. Susiraskite patogią padėtį tam padaryti: galite atsigulti, padėti koją ant kėdės ar išsižergti. Toliau, paimkite ir suspauskite vidinį žiedą , kad jis įgautų pailgą formą.

6 Žingsnis. Šį žiedą neskubėdami dviejų pirštų pagalba stumkite į vaginą kuo giliau. Atlikite tai tiksliai, kad prezervatyvas nesusisuktų. Atliekant šį veiksmą, nepažeiskite prezervatyvo su nagais.

7 Žingsnis. Išorinis žiedas lieka vaginos išorėje ir apgaubia vaginą iš išorės.

8 Žingsnis. Viskas! Prezervatyvas paruoštas naudojimui.

9 Žingsnis. Dabar esate passiruošę lytiniui kontaktui. Paimkite vyro varpą ir nukreipkite ją į prezervatyvo vidų. Tuomet įsitikinkite, kad ji jau viduje.

10 Žingsnis. Po lytinio akto, kai vyrui įvyyksta ejakuliacija, susukite išorinį žiedą kelis kartus ir atsargiai ištraukite prezervatyvą, kad neištekėtų sėkla.

11 Žingsnis. Išimtą prezervatyvą susukite ir suvyniokite į popierių ar servėtėlę ir išmeskite į šiukšlių dėžę.

Patarimai, kurie gali jums pagelbėti:

Moteriški prezervatyvai, lygiai taip kaip ir vyriški, yra skirti tik vienam naudojimui. Juos galima naudoti tik vieno lytinio akto metu.

Jeigu naudojate moterišką prezervatyvą, nenaudokite vyriškojo. Tai yra, nenaudokite abiejų prezervatyvų vieno lytinio akto metu.

Jokiu būdu nemeskite prezervatyvo į klozetą!