Kodėl prezervatyvai populiariausia apsauga?

Kodėl prezervatyvai populiariausia apsauga?

Nors šiuolaikinė pramonė gali pasiūlyti labai daug įvairių apsisaugojimo nuo neplanuoto nėštumo priemonių, visgi, prezervatyvai vis dar išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu. Tiesa, jie ne tik labai funkcionalūs, tačiau tuo pačiu ir pigūs. Prezervatyvai internetu – pigiausias pasirinkimas. Tiesa, nors jie gana pigūs, visgi, žmonės kaip įmanydami ieško būdų, kurie gali užtikrinti, kad pavyks sutaupyti dar didesnes pinigų sumas.

Pateikiame kelias idėjas, kurios gali būti naudingos taupantiems asmenims. Galbūt dėl kokių nors priežasčių ne visos jums tiks, tačiau pritaikius bent jau vieną arba kitą sutaupysite kelis eurus. Svarbiausia, kad ieškodami pigesnio pasirinkimo nebandytumėte taupyti kokybės atžvilgiu. Juk tik geri prezervatyvai puikiai atliks jiems paskirta įvairiapusės apsaugos funkciją.

Populiariausias pasirinkimas

Durex prezervatyvai – populiariausias pasirinkimas. Jeigu norite kokybės už priimtiną kainą, tokiu atveju pasinaudokite produkcija, kuri teikiama jau ne vieną dešimtį metų. Taip būsite tikras, kad seksas bus be jokio šalutinio poveikio. Juk geriausia yra tai, kas pripažįstama daugelio žmonių.

  • Visi puikiai žinome, kad produkcija internete yra kur kas pigesnė nei kad realiuose prekybos centruose. Maža to, kad internetinė prekyba turi apskritai gana daug pliusų, tačiau tuo pačiu ir pigumas – vienas jų. Svarbu ir tai, kad mažesnė kaina tikrai nereiškia, kad patys prezervatyvai yra prastesnės kokybės, visiškai nesvarbu, kur jie yra parduodami. Svarbiausia, kad jie puikiai atlieka savo funkciją. Rinkitės ne pagal pirkimo vietą, o pagal gamintoją.
  • Galite palaukti kokios nors akcijos, kurios metu taip pat galima įsigyti prezervatyvus kur kas mažesnėmis kainomis. Tuo pačiu įvairios nuolaidos taikomos ne todėl, kad sargiai nebenaudingi, tačiau dėl to, kad norima juos išparduoti dėl naujos siuntos ar panašiai. Internete kur kas paprasčiau pastebėti akcijas bei nuolaidas.
  • Pirkite didesnį kiekį. Dažniausiai tuomet suteikiama kokios nors nuolaidos. Tiesa, reikia nepamiršti, kad prezervatyvai turi ir galiojimo laiką, taigi būtinai pasiskaičiuokite, kiek jų galite sunaudoti iki tam tikros datos. Tokiu atveju žinosite, kad jie bus sunaudoti ir pavyks įsigyti pigiau.

Jeigu norite mėgautis saugiu seksu, tokiu atveju pasirūpinkite, kad jis toks ir būtų

Jokiu būdu nepirkite abejotinos prekybos vietose. Dažniausiai ten parduodami sargiai yra kur kas mažesnėmis kainomis, tačiau problema tame, kad jie ne tokie veiksmingi ir daugeliu atveju parduodami kur kas pigiau, kadangi gali būti brokuoti. Koks tikslas naudoti tokio tipo prezervatyvą? Visiškai jokio. Tuomet jau geriau ieškoti kitų kontraceptinių priemonių. Tačiau norėtume akcentuoti, kad kainos atžvilgiu sargiai – pigiausias pasirinkimas, tad jeigu norite sutaupyti – pigiau tiesiog nepavyks atrasti.

Reikėtų nepamiršti, kokią tiksliai funkciją atlieka sargiai. Tokiu atveju gal nebenorėsite bandyti sutaupyti jų atžvilgiu. Žinoma, toks taupymas kaip pirkimas iš elektroninių parduotuvių – visiškai nekenkia kokybei. Tačiau taip pat reikia atidžiai vertinti ir vietas, kur jie yra perkami. Juk gera kontracepcija turi savo kainą.

SKYN Close Feel 10 vnt. - itin ploni prezervatyvai, suteikiantys maksimaliai malonius pojūčius. Šiek tiek siauresni už standartinius ...
€ 1,09
Išparduota
SKYN Cooling prezervatyvai be latekso pagaminti iš poliizopreno bei papildomai sutepti švelniai šaldančiu lubrikantu, k...
Durex Invisible 10 vnt - ypatingai ploni prezervatyvai sukurti tam, kad jaustumėtės kuo natūraliau. Jausmas bus toks, kad mylitės be prezerv...
Durex Mutual Pleasure prezervatyvai - tai puiki pasirinktis tiems, kurie nori išskirtinį malonumą ir pasitenkinimą abiem partneriams....
Durex Invisible XL 10 vnt. - ploni, didesnio dydžio prezervatyvai, specialiai sukurti vyrams, kuriems standartiniai prezervatyvai yra p...
SKYN Excitation 10 vnt. - šis naujos kartos prezervatyvas yra pagamintas iš SKYNFEEL®, technologiškai pažangios med...