Kokio dydžio sargiai yra reikalingi pagal varpos apimtis?

Kai norisi rasti prezervatyvus, kurie Jums labiausiai tinka – pirmiausia siūlome susipažinti su teorine medžiaga, kuri gali padėti Jums kur kas paprasčiau įvertinti – kokie šiuo metu yra pasiūlymai rinkoje. Kai jie jau bus aiškūs – galėsite išbandyti tuos, kurie atrodo geriausiai patenkantys poreikius ir iš jų visų galiausiai rinktis tuos, kurie ne tik apsaugo, tačiau ir suteikia daugiau malonumo. O kurie tai yra?

Medžiaga

Ar svarbu daugiau dėmesio skirti medžiagai iš kurios sargiai yra pagaminti? Tikrai taip. Ir nors šiuo metu klasika yra vadinami lateksiniai Lifestyles sargiai, kurie labiausiai ir dominuoja rinkoje, tačiau galima rasti ir tokius, kurie yra pagaminti iš kitos medžiagos. Prezervatyvai be latekso – svarbiausia yra tokios pat geros kokybės, tokie pat ploni ir tuo pačiu tokie pat saugūs. Kadangi lateksiniai rinkoje siūlomi jau gana seniai – kai kurie abejoja, ar tie, kurie yra pagaminti iš kitų medžiagų, bus tokie pat geri. Tikrai bus. Tik reikia daugiau dėmesio skirti kitoms smulkmenoms, kurios gali garantuoti, kad rasite Jums labiausiai tinkamus, tad ne tik medžiaga yra svarbi.

Nesate tikras, ar tikrai lateksas Jums netinka? Patys ryškiausi požymiai, kurie rodo, kad galbūt geriau yra išbandyti be latekso yra:

 1.     juos dėvint gali būti jaučiamas koks nors nemalonus diskomfortas. Tai dažniausiai yra niežėjimas, perštėjimas, deginimo jausmas organų srityje.
 2.     Taip pat gali atsirasti įvairūs bėrimai. Tikrai ne vyrams, tačiau taip pat ir moterims.
 3.     Žinoma, kartu pasireiškia ir kiti požymiai, kurie dažniausiai yra alergijos. Tai gali būti sloga, akys peršti ir panašiai.

Svarbu kuo greičiau reaguoti ir nusiimti. Juolab, kad šiuo metu yra tiek daug įvairių sargių, kurie yra skirti asmenims, kurie alergiški lateksui.

Prezervatyvo dydis

Vienas svarbiausių arba gal net ir pats svarbiausias rodiklis, kurį pirmiausia reikia įvertinti, kai yra ieškomas labiausiai tinkamas sargis – dydis. Tik tinkamo dydžio prezervatyvai gali užtikrinti, kad seksas bus ne tik saugus, tačiau ir malonus. Įsigijus per mažą – sekso metu jis gali plyšti, o per didelis gali paprasčiausiai nusmukti. Taigi, jokios apsaugos, tad kam tada jį naudoti? Tai tik dar kartą įrodo, kad tinkamas sargis, tiksliau jo dydis, vienas svarbiausių aspektų renkantis.

Dažniausiai Europoje vyrams labiausiai tinkami prezervatyvų dydžiai yra 52-56 mm pločio ir 180-205 mm ilgio. Kaip matote – matmenų ribos taip pat yra gana plačios, tad labai svarbu, kad būtų kuo detaliau rasti tie, kurie tinka. Šiuo metu internete galima rasti gana daug lentelių, kuriose nurodyti varpos cm, kurie yra derinami su sargio cm ir dydžiais. Matuokite, bandykite, kol galiausiai rasite tą, kuris geriausiai tinka konkrečiai Jums. Tai užima laiko, tačiau galiausiai radus – tas dydis visada ir tiks.

Kokio dydžio sargiai yra reikalingi pagal jūsų varpos apimtis?

Žemiau pateikiame prezervatyvų dydžių lentelę, kuri vizualiai turėtų padėti Jums suprasti – kokio dydžio sargiai yra reikalingi pagal jūsų varpos apimtis.

 • Iki 100 mm., Jums tiks prezervatyvai iki 47 mm pločio.
 • Varpos apimtis 100 – 110 mm., prezervatyvai nuo 49 iki 52 mm. pločio;
 • Varpos apimtis 110 – 120 mm., prezervatyvai nuo 53 iki 57 mm. pločio;
 • Varpos apimtis 120 – 130 mm., prezervatyvai nuo 57 iki 62 mm. pločio;
 • Varpos apimtis 130 – 140 mm., prezervatyvai nuo 62 iki 67 mm. pločio;
 • varpos apimtis 140 – 160 mm., nuo 69 mm. pločio prezervatyvai.

Žinoma, matuoti reikia erekcijos metu.

Tinkamas prezervatyvo dydis, ne tik lemia, kad jausitės patogiai, bet ir labai įtakoja prezervatyvo patikimumą lytinio akto metu. Tad jūsų sugaištas laikas pasirenkant tinkamą prezervatyvo dydį, leis mėgautis saugesniu lytiniu aktu.

Forma

Kitas svarbus niuansas, kuriam reikia skirti daugiau dėmesio ir kuris dažniausiai nevertinamas visai, yra prezervatyvo forma. Daugeliui vyrų atrodo, kad tai nereikšmingas aspektas. Tačiau įvertinus tai, kad šiuo metu galima rasti sargių, kurie yra labai įvairios, turėtų kilti klausimas – kurie yra geriausi ir apskritai – kuo jie skiriasi?

Kiekvieno vyro varpa yra unikali. Taigi, reikia rasti tokius sargius, kurie geriausiai prisitaikytų prie tam tikro lytinio organo anatominių savybių. Klasikinė forma yra cilindro. Ją dažniausiai siūlo tie prekiniai vardai, kurie yra geriausiai žinomi visame pasaulyje: Durex Basic, LifeStyles (Mates) Original ir t.t. Galima rasti ir kitokių modelių. Pavyzdžiui tokius sargius, kurie yra sukurti peniams, kurių galvutė yra platesnė. Tokie modeliai yra Durex Anatomic, Pasante Regular ir kt. Ar turint platesnę galvutę labai svarbu rinktis tokius, kurie atitinka poreikius? Tikrai taip. Tai leis būti ne tik ramiu, kad sargios bus saugus, tačiau pirmiausia jie padės išvengti diskomforto, kuris gali kilti, kai galvutė bus veržiama.

Esame tikri, kad ir kokia yra Jūsų penio forma – tikrai rasite tokius, kurie tolygiai priglunda ir tuo pačiu maksimaliai apsaugo. Kadangi šiuo metu daugelis sargius perka internetu – taip galima labai paprastai palyginti kuo daugiau variantų ir galiausiai rasti tuos, kurie tinka labiausiai. Patogu, kadangi sargiai labai dažnai plačiai aprašomi internete.

Paskirtis

Gal kiek keistai skamba, kad sargiai taip pat yra skirstomi pagal tai – kokia yra jų paskirtis. Tačiau tikrai yra. Kai kurie geriausiai tinka vaginaliniam seksui, kai tuo tarpu kiti – oraliniam. Pateiksime kelis modelius bei pavyzdžius, kurie galbūt padės Jums kur kas greičiau rasti tinkamus arba bent jau tuos, kuriuos verta išbandyti.

 1.     Sargiai, kurie yra lubrikuoti papildomai: Boys Own.
 2.     Sargiai, kurie padeda ilgiau mėgautis seksu, tai yra, užlaiko erekciją: Pasante Infinity, EXS Climax Delay.
 3.     Sargiai, kurie papildomai stimuliuoja: Pasante Dotted.
 4.     Sargiai, kurie suteikia daugiau malonumo sekso metu: Pasante Infinity.
 5.     Ir t.t.

Žinoma, kai kurie sargiai yra skirti ir analiniam seksui, kai tuo tarpu kiti – oraliniam, trečius dažniausiai renkasi homoseksualios poros ir t.t. Kurie labiausiai tinka Jums?

Storis

Judame toliau ir vertinami dar vieną aspektą. Tai yra storumas. O šiuo metu sargių sienelės storumo ribos tikrai labai plačios. Daugelis galvoja, kad tie, kurie yra storesni – kur kas saugesni. Dalinai – galbūt, tačiau ne visiškai. Radus tinkamo dydžio sargius jau galite būti tikras, kad jie bus saugūs. Belieka tik tinkamai naudoti.

Tiesa, dažniausiai pačių pirmų kartų metu baimių yra daug, tad naudoti storesnius tikrai yra geras pasirinkimas. Juolab, kad jie tikrai nesumažins malonumo kaip kad daugelis galvoja. Standartinis prezervatyvo storis siekia 0,07 mm. ir tai yra tokie sargiai kaip kad Durex Elite, EXS Air Thin ir kt. Žinoma, galima rasti ir plonesnius, pavyzdžiui, 0,065 mm. Tokie, pavyzdžiui, yra Vitalis Sensitive. Galiausiai, galima rasti ir labai plonus – Pasante Unique, kurie yra vos 0,015 mm. O 0,1 mm. Pasante Extra Safe yra vienas ploniausių variantų, kuris šiuo metu yra rinkoje. Išbandyti verta? Daugelis sutiktų, kad taip. Tik reikia juos labai atsargiai išimti iš pakuotės, kad nebūtų sugadinami tada. Tai taikytina moterims, kurios tikrai gana dažnai sugadina sargius vien tik bandydami išimti sau savo nagais.

Ploni tikrai nėra kažkuo blogesni, tik jais dažniausiai reikia atsargiau rūpintis, laikyti, išimti, kad nebūtų pažeisti. Žinoma, reikia mokėti ir uždėti, tad geriausia kai tokius renkasi labiausiai patyrę asmenys.

Kvapas

Dar vienas aspektas renkantis yra kvapas. Čia nėra ką labai plačiai aptarti, kadangi šiuo metu aromatų pasiūla yra tikrai labai plati. Nuo šokolado iki gumos kvapo, kolos, braškių bei daugelio kitų. Svarbiausia atsiminkite, kad kuo daugiau trinties – tuo daugiau tokio aromato, kuris Jums labiausiai patinka. Verta išbandyti kuo daugiau variantų aistringesniam seksui pasiekti.

Moteriški prezervatyvai

Nors moteriški prezervatyvai nėra labai dažni, tačiau jie tikrai yra labai geras pasirinkimas toms, kurios nori būti ramios sekso metu. Juk tai apsauga ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat ir LPL. O kodėl jie tokie geri? Kadangi juos galima įsidėti iš anksto. Taip pat daugelis tikina, kad tai yra labai geras pasirinkimas analinio sekso metu. Žinoma, tuo pačiu jie yra labai paprastai naudojami ir tinka visoms. Svarbiausia – smulkmenos, kurios lemia, kad rasti bus patys geriausi.

Kokybė

Svarbu, kad sargiai būtų perkami iš patikimų prekybos vietų. Tuomet jie bus sertifikuoti ir tuo pačiu kiekvienas žmogus galės būti ramus, kad ras tokią kokybę, kurios jam reikia, tokią, kuri puikiai atliks funkcijas ir tuo pačiu taps Jūsų pasirinkimu nr. 1.