Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai

Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai kaina:

€ 0,61
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Feel Thin Ultra - vieni iš ploniausių Durex prezervatyvų. 20% plonesni nei įprastas Durex prezervatyvas. Jeigu jūs ieškote plono ir patikimo prezervatyvo, tai turėtumėte išbandyti šiuos Durex Feel Thin Ultra sargius. Patikima apsauga nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

Durex Feel Thin Ultra yra išskirtinai ploni prezervatyvai, sukuriantys išskirtinį jausmą ir intymumą lytinėse santykiuose. Šie prezervatyvai yra skirti tiems, kurie nori patirti maksimalų malonumą ir prisilietimo jautrumą, nes jie yra iki 20% plonesni nei įprasti Durex prezervatyvai.

Pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralaus latekso, Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai yra patikimi ir saugūs. Jie yra kruopčiai patikrinti elektroniniais būdais, kad užtikrintų didžiausią saugumą ir patikimumą, suteikiant jums ramybę ir pasitikėjimą intymiame akte.

Šių prezervatyvų išskirtinumas yra jų ypatingas plonumas, kuris ne tik padidina jautrumą ir malonumą, bet ir suteikia natūralumo jausmą. Jūs ir jūsų partneris galėsite mėgautis intymių akimirkų srove, be jokio barjero ar nepatogumo.

Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai taip pat yra patogūs ir lengvai naudojami. Jų specialus dizainas suteikia paprastą užsivilkimo ir nuėmimo procedūrą, taip suteikiant patogumą ir malonumą abiem partneriams.

Neįtikėtinai ploni, bet vis tiek patikimi ir saugūs, Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia kokybiškų ir jausmingų lytinių santykių. Pasitikėkite Durex patirtimi ir atraskite naują, plonesnį ir jausmingesnį būdą mėgautis meilės akimirkomis su Durex Feel Thin Ultra.

Kaip ir visas kitas prekes, taip ir šiuos sargius, parduotuvėje Prezervatyvai.net įsigysite pigiau nei bet kur kitur!

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-39 40-69
Kaina € 0,59 € 0,58 € 0,57
70-99 100+
€ 0,56 € 0,55

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 52
Sienelės storis (mm): 0,055
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Fruity Fun 18 vnt. dėžutė - kvepiantys Durex prezervatyvai su įvairių vaisių kvapais. Bananų, braškių, ir apelsinų, ypatingi ar...
Durex Feel Thin Extra Large XL 12 vnt. - ploni, didesnio dydžio prezervatyvai, sutepti silikoniniu lubrikantu. Užtikrina aukštą ...
Durex Love 8 vnt. - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sutepti silikoniniu lubrikantu. Dėl anatominės formos lengvai uždedamas, puik...