Durex Feel Thin Classic 12 vnt. prezervatyvai

Durex Feel Thin Classic 12 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 9,49
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Feel Thin Classic 12 vnt. - klasikiniai sargiai papildomai sutepti švelniu lubrikantu. Durex Feel Thin Classic prezervatyvai pagaminti iš itin švelnaus bei plono (0.055 mm.) latekso, kad užtikrintų kuo stipresnį jautrumą. Durex Feel Thin Classic yra vieni iš populiariausių Durex prezervatyvų. Puiki kaina, bei aukščiausia kokybė tikrai jūsų nenuvils. Prezervatyvai supakuoti originalioje gamintojo pakuotėje po 12 vienetų.

Durex Feel Thin Classic 12 vnt. dėžutėje yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti jausmingas ir intymias akimirkas su patikimu ir plonu prezervatyvu. Šie prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir yra skirti užtikrinti jūsų saugumą ir malonumą lytinėse santykių metu.

Durex Feel Thin Classic prezervatyvai yra išskirtinai ploni, suteikiantys jums ir jūsų partneriui ypatingo jautrumo pojūtį. Tai leidžia jums mėgautis intymiu prisilietimu ir natūralumu, nepraleidžiant saugumo aspekto. Dėl jų plonumo jie nekels nepatogumų ir suteiks jums maksimalų malonumą.

Šioje 12 vnt. dėžutėje yra pakankamai prezervatyvų ilgam laikotarpiui, suteikianti jums galimybę patirti daugybę jausmingų akimirkų su patikimu Durex produktu. Šios dėžutės kompaktiškas dydis taip pat leidžia lengvai nešioti prezervatyvus su savimi, kad galėtumėte mėgautis intymumu bet kur ir bet kada.

Durex yra žinomas savo patikimumu ir kokybe, todėl galite pasitikėti, kad Durex Feel Thin Classic prezervatyvai atitiks jūsų aukščiausius lūkesčius. Jie yra patogūs, lengvai naudojami ir suteiks jums ir jūsų partneriui puikų prisilietimo jausmą.

Išvada - Durex Feel Thin Classic 12 vnt. dėžutė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės klasikinių prezervatyvų, leidžiančių mėgautis jausmingomis intymiomis akimirkomis su pilna saugumo garantija.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,055
EAN kodas: 5900627096927
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Feel Thin Classic 12 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Feel Thin 24 vnt. - standartinio dydžio, itin ploni prezervatyvai. Dėl įpatingos jų formos lengvai uždedami, lygaus pavirš...
Durex Feel Thin Classic 12 vnt. - klasikiniai sargiai papildomai sutepti švelniu lubrikantu. Durex Feel Thin Classic prezervatyvai pa...
Durex Feel Thin 3 vnt.  - reguliaraus dydžio ir plonumo prezervatyvai. Užtikrina itin natūralius pojūčius lytinių santykių metu. Nežiur...