EXS Warming 12 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Warming 12 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 6,19
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Warming 12 vnt. dėžutė - prezervatyvai sutepti švelniai šildančiu, vandens pagrindo lubrikantu. Lygaus paviršiaus, platėjančiu galu, ir suteikiantys šildantį komfortą. EXS Warming prezervatyvai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, ir yra 194 mm ilgio, ir 54 mm pločio. LTC Healthcare kompanijos pagaminti prezervatyvai Didžiojoje Britanijoje ir vakarų Europoje jau spėjo užsirekomenduoti kaip aukštos kokybės apsaugos priemonė, kuri puikiai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. EXS Warming prezervatyvas suteiks daugiau šilumos jūsų intymioje aplinkoje!

EXS Warming pagrindinės savybės: 

  • Šildantis efektas: šie prezervatyvai suteikia maloniai šildantį jausmą, todėl lengvai galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis intymiomis akimirkomis.
  • Latekso medžiaga: dauguma EXS prezervatyvų pagaminti iš latekso medžiagos, kuri yra patikima ir elastinga, leidžianti prezervatyvui geriau prisitaikyti prie vartotojo formos.

  • Suteptas lubrikantu: šie prezervatyvai yra papildomai sutepami šildančiu lubrikantu, kuris padeda sumažinti trintį ir užtikrinti didesnį komfortą.

  • Patikimas saugumas: pagrindinė šių prezervatyvų funkcija yra apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, tokių kaip ŽIV. EXS prezervatyvai atitinka aukštus saugumo standartus.

  • Kiekis: 12 vnt. dėžutė

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 194
Plotis (mm): 54
Sienelės storis (mm): 0,068
EAN kodas: 5027701007973
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare. Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Warming 12 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Christmas - klasikiniai prezervatyvai apvalioje pakuotėje su nuotaikingu senio besmegenio bei Kalėdų eglutės atvaizdu. EXS Christmas pre...
EXS prezervatyvų rinkinys 18 vnt – skirtingų prezervatyvų rinkinys. Išbandyk skirtingų rūšių EXS prezervatyvus...
EXS Snug Fit 12 vnt. dėžutė - tai specialiai sukurti prezervatyvai vyrams, kurie ieško patogumo ir patikimos apsaugos intymumo metu. ...