Andropenis Gold

€ 177,00

Andromedical Andropenis Gold - naujos kartos extenderis, padėsiantis pasididnti penio apimtis namų sąlygomis. Ilgis, apimtis, stipri erekcija, peirone liga ir kitos problemos išsispręs jeigu įsigysite ir reguleriai naudosite Andropenis Gold extenderį. Varpos ilgintuvas skirtas neskausmingam varpos pailginimui ir apimties didinimui, kuris išlieka visam laikui. Šis prietaisas tinka visiems norintiems pasididnti varpos apimtis suaugusiems vyrams nuo 18 iki 65 metų, kurių varpos ilgis yra 8-19 cm.

Reguliariai naudojant Andropenis Gold extenderį ne tik pasididinsite apimtis, bet jūsų erekcija taps tvirtesnė ir ilgalaikė. Rezultatai išliks visam laikui, svarbu reguliarus naudojimas. Šį penio didintuvą galitte diskretiškai devėti po drabužiais. Šis prietaisas efektyviai veikia švelnaus nuolatinio tempimo principu, kad paskatintų audinių ląstelių gamybą. Galima patogiai ir diskretiškai nešioti po laisvo kirpimo drabužiais, netrukdo sėdėti ar kitai veiklai.

Aiškiai ir lengvai surenkamas AndroPenis Gold yra reguliuojamas ir pritaikomas varpos dydžiui nuo 8 cm iki 19 cm. Gamintojo Andromedical teigimu, per mėnesį galimas iki 0,4 cm augimas. Į rinkinį įeina viskas ko reikia, kad iš karto pradėtumėte varpos ilginimo kursą. Naudojimo instrukcijos pateikiamos įvairiomis kalbomis. Išsamią informaciją taip pat galite rasti nuskanavę ant pakuotės esantį QR kodą.

Specifikacija


Sertifikatai: CE
Prekės ženklas: EXPERIENCE
Gamintojas: Andromedical S.L. Ispanija
EAN kodas: 8437004988010

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00