Andropenis Mini extenderis

Andropenis Mini extenderis kaina:

€ 187,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Andropenis Mini – Extender for Micropenis - penio ilgintuvas mikropeniui. Tai varpos didinimo prietaisas, skirtas vyrams kurių penio ilgis yra mažesnis nei 8 cm ilgio erekcijos metu. Extenderį Andropenis Mini gali naudoti vyrai nuo 18 iki 65 metų. Saugus būdas, namų sąlygomis pasididinti penio apimtis, namų sąlygomis. Tai galimybė išvengti penio didinimo operacijos ar bet chirurgo intervencijos. Be to, naudojant extenderį ne tik pasididinsite varpos apimtis, bet ir sustiprinsite erekciją. Reguliarus extenderio naudojimas išsprendžia potencijos problemas ir netgi ištiesina kreivą varpą. Todėl extenderis gali būti naudojamas ne tik dėl penio didinimo, bet ir erekcijos sustiprinimo.

Priklausomai nuo modelio, extenderis yranešiojamas nuo 4 iki 9 valandų per dieną, prireikus padarant pertrauką. Svarbiausias aspektas, reguliariai (kiekvieną dieną) naudoti, kad pasiektumėte maksimalų rezultatą.

Andropenis Mini extenderio nauda

Dauguma vyrų, ieško sprendimo, kuris leistų pasididinti savo varpos apimtis. Andropenis Mini extenderis, tai penio didinimo prietaisas kuris tikrai veikia. Visuomet rekomenduojame nepagailėti pinigų, ir rinktis kokybišką, urologų patikrintą ir rekomenduojamą Andro produkciją. Rinkoje dažnai pasitaiko suklastotų ar nekokybiškų produktų, todėl ir lūkesčiai yra nepateisinami. Andro produktai vyriškos lyties gerinimui yra patvirtinti urologų. Andropenis Mini veikia taip pat kaip ir kiti varpos ilgintuvai, tačiau mini tinka vyrams, kurių varpos dydis mažesnis nei 8 centimetrai ilgio, erekcijos metu. Taikant ilgalaikę tempimo metodiką, Andropenis Mini Extender ištempia vyro varpą, taip patiriami lastelių mikro įtrukimai ir taip yra kuriamos naujos latelės, kas lemia penio padidėjimą.

Andropenis Mini rinkinio sudėtis

 • Pagrindinis žiedas
 • Du metaliniai strypai su visinėmis spyruoklėmis
 • Viršutinė plastikinė atrama su silikonine juostele
 • Instrukcija

Andropenis Mini extenderio naudojimas

Varpos didinimo sistemą Andropenis Mini lengva nešioti visą dieną ir prireikus greitai galima nuimti. Jis yra diskretiškas, patogus ir gali būti dėvimas vaikštant, sėdint, gulint ir stovint. Andropenis varpos ilgintuvas turi būti naudojamas, kai varpa yra ramybės busenoje. Nepalikite penio didintuvo per visą naktį.

Kaip naudoti varpos ilgintuvą: žingsnis po žingsnio instrukcijos

 • Penis turi būti pilnai ramybės būsenoje ( visiškai suglebęs). Svarbiausia, kad nebūtų penis kietas (tam bus daug laiko vėliau, kai demonstruosite rezultatus).
 • Pasirinkite tinkamus tempimo strypus (Jei yra tokie). Jei naudojate aukščiausios klasės varpos ilgintuvą, extenderis atkeliaus su įvairių dydžių traukos strypais. Pasirinkite jums tinkamiausią.
 • Įkiškite penį į varpos ilgintuvą per pagrindinį žiedą iki pat varpos pagrindo.
 • Jei jūsų ilgintuvas tokį turi, uždėkite minkštą guminį komforto dirželį ant varpos galvutės. Švelniai priveržkite varpos galvuės žiedą, kad jis būtų pakankamai tvirtas ir įtemptas, kad laikytų varpos galvutę užfiksuotą vietoje, bet ne perstipriai, kad nebūtų skausminga. Jei bet kuriuo metu jaučiate skausmą, tai darote neteisingai. Sustokite, dar kartą perskaitykite gamintojo instrukcijas ir įsitikinkite, kad jų laikotės.
 • Kai jūsų penis bus tinkamai pritvirtintas, turėsite reguliuoti ilgintuvo tempimo intensyvumą. Padidinkite arba sumažinkite tempimo stiprumą, sukdami mažas rankenėles ant dviejų ištraukiamų strypų. Nepertempkite, ypač pradžioje, svarbu kad jaustumetės komfortiškai, nes tai užtruks ne vieną valandą.
 • Pirmąją savaitę pradėkite ne daugiau kaip keturias valandas – padalinkite į dvi ar tris dienos sesijas. Kai priprasite prie jausmo, turėtumėte jį padidinti iki penkių ar aštuonių valandų, kad pasiektumėte geriausius rezultatus.
 • Suteikite savo peniui laiko atsipalaiduoti po tempimo, kad jis galėtų atsigauti. Taigi valandą ar daugiau jokių trūkčiojimų ar seksualinių susitikimų. Žinome, kad norėsite išbandyti naujausius pranašumus, bet turite būti kantrūs.

 

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Metalas
EAN kodas: 8437004988058

"Andropenis Mini extenderis" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Male Edge Penis Enlarger Basic Kit yra pažangi ir efektyvi priemonė vyrams, norintiems natūraliai didinti savo penio ilgį ir apimtį. &Scaron...
Andropenis Mini – Extender for Micropenis - penio ilgintuvas mikropeniui. Tai varpos didinimo prietaisas, skirtas vyrams kurių penio i...
€ 35,99
Išparduota
Pro Extender 3 - medicininio prietaiso sistema, skirta varpos dydžiui pagerinti. Prietaisas leidžia natūraliu būdu ištempti ir padidi...