Andropeyronie extenderis

Andropeyronie extenderis kaina:

€ 189,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Andropeyronie Penis Curvature & Peyronie's Device -  varpos kreivumo ir Peyronie ligos prietaisas. Andropeyronie® yra medicininis varpos tiesintuvas ir ilgintuvas du viename. Šis penio ilgintuvo modelis, specialiai sukurtas padėti vyrams, patiriantiems įgimtus varpos išlinkimus ir Peyronie ligą. Moksliškai ištirta ir įrodyta klinikiniais tyrimais, taip pat praktiniais metodais, kad šis penio tiesinimop aparatas yra veiksmingiausia ir saugiausia alternatyva invazinei varpos kreivumo korekcijos operacijai ir Pyeronie ligai gydyti. Andropeyronie varpos tiesintuvas gali sumažinti penio kreivumą, net iki 50%.

Kas yra Peyronie liga?

Peyronie yra progresuojanti neaiškios priežasties degeneracinė liga, kuri gali pasireikšti bet kuriame amžiuje, tačiau 75 % atvejų paveikia 45–60 metų vyrus. Negydoma Pyeronie liga laikui bėgant pablogės, todėl erekcijos metu varpa vis labiau kreivės. Kiti simptomai yra varpos deformacija, skausmas erekcijos metu ir erekcijos disfunkcija. Peyronie kreivę galima koreguoti invazine operacija, dėl kurios taip pat gali sutrumpėti varpa.
Įgimti varpos išlinkimai pasireiškia jauniems vyrams, kurių akytkūnis yra ilgesnis už šlaplę. Esant erekcijai, dėl to varpa lenkiasi žemyn arba į šoną. Jeigu turite vieną iš išvardintų problemų, tuomet Andropeyronie yra jums tinkamas prietaisas, kuris pagelbės jūsų bėdoje.

Andropeyronie kas tai ir kam jis naudojamas?

"Andropeyronie" yra vienas iš populiariausių ir patikimiausių medicininių prietaisų, skirtų kovoti su Peyronie liga ir susijusiomis problemomis. Tai yra patikimas pasirinkimas vyrų, kurie nori pagerinti savo lytinį gyvenimą ir padaryti jį patogesnį bei malonesnį." Andropeyronie® yra saugus ir veiksmingas neinvazinis ir nechirurginis alternatyvus Peyronie ligos ir varpos kreivumo gydymo sprendimas. Rekomenduojama naudoti reguliariai šešis mėnesius.

  • Andropeyronie® gali būti naudojamas kaip atskiras gydymo būdas arba kartu su receptiniais vaistais (t. y. verapamiliu, vitaminu E, kolchicinu).
  • Andropeyronie® varpos tempimo prietaisas yra veiksmingas ūminės Peyronie ligos fazės gydymas, nes sumažina skausmą, varpos kreivumą ir pagerina lytinės funkcijos darbą.
  • Andropeyronie® gamintojas Andromedical rekomenduoja pacientams, sergantiems Peyronie liga ir įgimtu varpos kreivumu, prieš pradedant gydymą pasitarti su savo gydytojais (t. y. urologais arba šeimos gydytojais).

Naudojant Andropeyronie

Pirmieji rezultatai pastebimi praėjus maždaug pusantro mėnesio gydymo. Norint pasiekti gydymo tikslus, reikės kantrybės, atkaklumo ir disciplinos. Svarbu naudoti taip, kaip nurodyta ir rekomenduojama naudotojo instrukcijoje. Andropeyronie penio tiesinimo priemonė, kurią galima lengvai uždėti ir greitai nuimti. Dėl patogių prietaiso savybių Andropeyronie galima nešioti gulint, sėdint ir stovint. Nenaudokite naktį, nakties miego mietu. naudami tiksliai kaip nurodyta, nepatirsite jokių šalutinių pojūčių.

"Andropeyronie extenderis" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Jes Extender Gold -  diskretiškas ir efektyvus penio didinimo prietaisas, kurio pagalba pasididinsite varpos apimtis be chirurgo...
€ 35,99
Išparduota
Pro Extender 3 - medicininio prietaiso sistema, skirta varpos dydžiui pagerinti. Prietaisas leidžia natūraliu būdu ištempti ir padidi...
Jes Extender Original Standard - penio didintuvas, kurio pagalba galite pasididinti savo varpos apimtis. Šis extenderis, namų sąlygom...