UNIQ Air Female Condom moteriškas prezervatyvas

UNIQ Air Female Condom moteriškas prezervatyvas kaina:

€ 3,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

UNIQ Air Female Condom 1 vnt - naujos kartos kontraceptinis priemonė, kuriai būdingas unikalus ir modernus dizainas bei patogus naudojimas. Šis moteriškas prezervatyvas pagamintas iš hipoalerginio termoplastinio elastomero, kuris yra malonus ir minkštas prie odos. UNIQ Air Female Condom atsparus riebalams, tepalams ir aliejams, todėl jis ne tik apsaugo nuo neplanuotos nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų, bet ir suteikia patogumą ir komfortą lytinio akto metu.

Šis produktas yra vienas pirmųjų moteriškų prezervatyvų, kuris yra patvirtintas Jungtinių Tautų Tarptautinės Kineziterapijos Federacijos (WCPT) ir rekomenduojamas ginekologų bei seksologų. UNIQ Air Female Condom yra universalus dydžio, todėl tinka daugumai moterų. Jis taip pat yra lengvai transportuojamas ir sandariai supakuotas, todėl patogus kelionėms ar bet kokioms kitoms kelionėms.

UNIQ Air Female Condom - tai ne tik efektyvi ir patikima kontracepcija, bet ir naujos kartos produktas, kuris padeda moterims jaustis saugiomis ir patogiomis lytinio akto metu. Šis produktas yra lengvai prieinamas ir patogus naudoti, todėl jis tampa vis populiaresnis tarp moterų visame pasaulyje.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 180
Plotis (mm): 65
Sienelės storis (mm): 0.02
Parduodama: Vienetais
Sertifikatai: CE 0482; ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Unique International S.A.S Kolumbija

"UNIQ Air Female Condom moteriškas prezervatyvas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Uniq Air Female Condoms 3 vnt. dėžutėje - moteriški prezervatyvai be latekso. Unikalūs, hipoalergiški prezervatyvai sukurti bū...
So Sexy Female condom moteriškas prezervatyvas - pagamintas iš ypač atsparaus nitrilo, suteikia veiksmingą apsaugą uždengdamas...
Ormelle Female Condom 5 vnt. - skaidrus moteriškas prezervatyvas, suteptas švelniu lubrikantu. Šie moteriški pre...