Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 penio pompa

Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 penio pompa kaina:

€ 202,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 - vandens pagrindu veikianti penio pompa. Tai dar labiau patobulintas vandens pompos variantas, visiškai saugus ir greitas būdas pasiekti gerų rezultatų, didinant pasidižiavimo apimtis.Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 penio pompa skirta rankiniam naudojimui vonioje arba duše. Labai efektingai prisideda ir šiltas vanduo, kuris padidina kraujotaką, o galingas vakuumas padidina erekciją, ištvermę ir jautrumą.

Reguliariai naudojant šią Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 penio pompą, gali būti naudinga visam varpos padidėjimui. Ji turi būti naudojama apie 15 minučių per dieną. 

  • Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 penio pompa idealiai tinka tiems, kurių penis erekcijos metu siekia 12,5–17,5 cm, o apimtis siekia iki 5 cm.

Pompos naudojimas vonios kambaryje:

  1. Pompą pripildoma šiltu vandeniu. Penio pompą laikoma taip, kad neištekėtų vanduo.
  2. Istatykite varpą į pompos cilindrą, pompa stipriai prispaudžiama prie kūno, susidaro vakuumas ir penio pompa sandariai prisisiurbia prie jūsų kūno.
  3. Pompą Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 reikia paspausti į save 4-5 kartus. Per didelis vandens kiekis pompoje išbėgs per pompos vožtuvą.
  4. Po 5 minučių paspauskite vandens nuleidimo mygtuką ir nuimkite pompą.
  5. Šią procedūrą reikėtų kartoti 3 k. – procedūros laikas – ne ilgesnis nei 15-20 minučių.
  6. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, šią procedūrą reikia kartoti reguliariai bent 3 kartus savaitėje.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): ABS
Spalva (Color): Pilka
EAN kodas: 5060140209287
Sertifikatai: CE
Prekės ženklas: Bathmate gamintojo prekės

"Bathmate Hydroxtreme 7 Penis Pump X30 penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


You2Toys Automatic Power Penispump - pažangi ir efektyvi priemonė, skirta didinti ir stiprinti vyriškąją potenciją. Ši automat...
Pump Worx Pro-Gauge Power Pump - penio pompa su galinga rankena ir manometru. Šios pompos pagalba sustiprinsite erekciją, padidinsite...
Intense Automatic Penis Pump - aukštos kokybės ir efektyvi priemonė, skirta padidinti penio dydį, pagerinti erekciją ir padidinti sek...