Max Boost penio pompa

Max Boost penio pompa kaina:

€ 58,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Max Boost penio pompa - puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia didesnio pasitikėjimo ir intensyvesnio malonumo. Ši moderni ir patogi penio pompa ne tik pagerins jūsų intymų gyvenimą, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi. 

Pagrindinės Max Boost savybės:

  • Intensyvus poveikis: Max Boost penio pompa naudoja vakuumo technologiją, skatinančią kraujotaką ir didinantį penio dydį.

  • Integruotas siurbimo mechanizmas: penio pompa valdoma automatiškai, vakuumas sudaromas nuleidžiant ir pakeliant viršuje esantį dangtelį.

  • Slėgio atleidimo mygtukas: patogus slėgio atleidimo mygtukas, kurio pagalba vakuumą galima patogiai valdyti.
  • Skaidrus korpusas: pompos korpusas pagamintas su matoma skale, leidžiančia stebėti progresą ir rezultatus.

  • Saugi ir patikima: pagaminta iš kokybiškų medžiagų, tokių kaip ABS, arcilas, silikonas. Šią penio pompą galima naudoti ir vandenyje.

  • Greitas efektas: naudojantis reguliariai, galima pastebėti didesnį penio dydį ir intensyvesnį erekcijos poveikį.

Max Boost penio pompa - tai ne tik prietaisas, tai yra kelias į intensyvesnį ir pasitikėjimo pilną intymų gyvenimą. Užsisakykite šią pompą šiandien ir pradėkite savo kelionę į didesnį malonumą su Max Boost!

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas, ABS
Diametras Ø: 5,1 cm
Ilgis: 28,6 cm
Prekės ženklas: Pipedream
Spalva (Color): Skaidri
Atsparus vandeniui: Taip
Gamintojas: Pipedream products GmbH.
EAN kodas: 603912774634

"Max Boost penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Bathmate HydroMax3 - vandens pagrindu veikianti penio pompa, skirta mažesnio, nei vidutinio dydžio varpai. Tai visiškai saugus ir gre...
Mr.Boner Automatic Rechargeable Power Pump - pažangios technologijos penio pompa, kurios tikslas yra padidinti varpos dydį, stiprumą ir seks...
Renegade Powerhouse Pump - automatinė penio pompa, kuri padidins penio apimtis ir išspręs su potencija susijusias problemas. Suaktyvi...