Pump Worx Max-Width Penis Enlarger penio pompa

Pump Worx Max-Width Penis Enlarger penio pompa kaina:

€ 31,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pump Worx Max-Width Penis Enlarger - penio pompa su dviejų pirštų pripompavimo sistema. Tai erekciją stiprinantis, apimtis didinantis prietaisas, kuris suteiks daugiau ištvermės lytinio akto metu. Šios penio pompos pagalba suaktyvinsite kraujotaką lytinių organų srityje, kas padės vyrams išspręsti potencijos problemas. Šios Pump Worx Max-Width Penis Enlarger pompos, sukurto galingo vakuumo pagalba, į jūsų varpą priplūs ženkliai daugiau kraujo nei įprastai, todėl ne tik turėsitte didesnes apimtis, bet jūsų erekcija išsilaikys ilgesnį laiko tarpą ir ji bus tvirtesnė nei įprastai.

Pagrindinės Penio pompa Pump Worx Max-Width Penis Enlarger penio pompos savybės

  • Skaidri penio pompa (galėsite matyti besikeičiančius rezultatus)
  • Lengvai suimama, dviejų pirštų rankena
  • Apsauginis vožtuvas (padės greitai išleisti susikaupusį orą)
  • Galingas siurbimas (didesnis vakuumo lygis)
  • Tvirtta ir ilgalaikė erekcija
  • Visas ilgis 26 cm, įterpimo gylis 20,5 cm, plotis 6,5 cm.
  • Pagamina iš Akrilo, ABS, TPR.

Visame pasaulyje populiari „Pipedream“ kompanija, jums siūlo išbandyti kokybiškas penio pompas, kurios suteiks daug malonių pojūčių ir teigiamų rezultatų. „Pump Worx Max-Width Penis Enlarger“ penio pompa suteiks ne tik didesnes apimtis ir tvirtesnę erekciją, bet ir malonias vibracijas. Skaidrus pompos cilindras suteikia galimybę stebėti greitai besikeičiančius pokyčius ir rezultatus.

Ši pompa yra labai paprasta naudojimui, tad puikiai tik pirmą kartą besinaudojantiems vyrams. 20,5 centimetrų ilgio ir 6,5 centimetrų skersmens penio pompa yra nedidelio dydžio, tad turėsite galimybe pasiimti ją ir į kelionę. Reguliarus penio pompos naudojimas suteikia geresnius rezultatus.

Pasiekus norimą rezultatą, apsauginio vožtuvo pagalba išleiskite suspaustą orą ir mėgaukitės teigiamais rezultatais. Panaudojus penio pompą, siūlome iš karto užmauti ant varpos erekcijos žiedą, kad ilgiau sulaikytumėte priplūdusį kraują. taip jūsų erekcija bus tvirtesnė ir išsilaikys ilgesnį laiko tarpą.

Pump Worx Max-Width Penis Enlarger pompos naudojimas

Penio pompos kriaušę spauskite tiek kartų, kol pasieksite norimą rezultatą. Tuomet palaikykite keletą minučių, kad maksimaliai jūsų varpa prisipildytų kraujo. Tuomet apsauginio vožtuvo pagalba išleiskite susikaupisį suslėgtrą orą. Jeigu reikalinga vibracija, įjunkite vibro kulką pasukę ratuką. Sukdami ratuką, didinsite vibracijos lygį. Tik panaudoję penio pompą, neužmirškite pasinaudoti erekcijos žiedu, kad rezultatas išliktų ilgesnį laiko tarpoą, lytinio akto metu. Penio pompa Pump Worx Max-Width Penis Enlarger yra lengvai prižiūrima. Tiesiog panaudojus, nuplauikite šiltu (jei reikia muiluotu) vandeniu.

Taip pat žiūrėkite kitas penio pompas →

Specifikacija


Gamintojas: Pipedream Products LLC. JAV
Prekės ženklas: Pump Worx gamintojo prekės
EAN kodas: 603912294729

"Pump Worx Max-Width Penis Enlarger penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Bathmate Hydroxtreme 3 Clear - efektyvi vandens pagrindu veikianti penio pompa. Ši penio pompa puikiai tinka tiems, kurių penis yra n...
Bathmate Hydromax9 - penio pompa, padėsianti sustiprionti erekciją ir padidinti varpos apimtis. Vandens ir vakuumo pagalba, hydrotechnologij...
Bathmate Hydromax X20 - vandens pagrindu veikianti penio pompa. Tai dar labiau patobulintas vandens pompos variantas, visiškai saugus...