Confortex Starwberry kvepiantys prezervatyvai

Confortex Starwberry kvepiantys prezervatyvai kaina:

€ 0,32
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Confortex Starwberry - prezervatyvai tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia kokybiškos apsaugos ir itin malonaus pojūčio intymių akimirkų metu. Šie prezervatyvai su šviežiu braškių aromatu suteikia ne tik apsaugą, bet ir ypatingą aistrą bei malonumą.

Pagrindinės savybės:

  1. Saugumas ir patikimumas: Confortex prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris suteikia patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Jų patikimas dizainas ir griežtos kokybės kontrolė užtikrina saugumą kiekvieno naudojimo metu.

  2. Aistra ir pojūčiai: Braškių aromatas ir spalvos suteikia neįprastą ir jaudinantį aspektą intymioms akimirkoms.

  3. Patogumas ir ergonomiškas dizainas: Confortex prezervatyvai turi puikiai pritaikytą dydį ir formą, užtikrinančią patogų naudojimą. Jų tamprus, tačiau tvirtas audinys užtikrina saugų ir komfortišką prisilietimą.

Confortex Strawberry prezervatyvai yra daugiau nei paprasta apsauga – tai spalvų, aromato ir malonumo derinys, kuris suteikia ypatingų pojūčių ir padidina intymių akimirkų aistringumą. Šis produktas atitinka aukštus kokybės standartus ir yra puikus pasirinkimas norintiems džiaugtis saugiomis ir patraukliomis intymiomis akimirkomis su partneriu.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 160-180
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,065
Parduodama: Vienetais
EAN kodas: 8435089504439
Kvapas: Braškių
Ypatingos savybės: Kvepiantys
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Advena Ltd.
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Confortex Starwberry kvepiantys prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


GLYDE Strawberry - braškių aromato bei skonio jūsų saldžioms bei saugioms akimirkoms. Šie prezervatyvai pagaminti pagal patent...
Durex Fruity Fun 18 vnt. dėžutė - kvepiantys Durex prezervatyvai su įvairių vaisių kvapais. Bananų, braškių, ir apelsinų, ypatingi ar...
Pasante Taste - šešių gundančių skonių Pasante prezervatyvai: mėtų, vanilės, mėlynių, šokolado, braškių bei...