Max Delay & Control Performance 60 kaps. ejakuliacijai atitolinti

Max Delay & Control Performance 60 kaps. ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 29,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Max Delay & Control Performance 60 kaps. - puikus maisto papildas, kuris suteikia jums galimybę kontroliuoti ir pagerinti savo intymius momentus. Šis produktas sukurtas jūsų malonumui ir patogumui, todėl jūs galėsite mėgautis nepakartojama patirtimi, atkreipdami dėmesį į kiekvieną detalę.

Pagrindinės Savybės:

  • Patikima kontrolė: Max Delay & Control Performance padės jums atidėti ejakuliaciją, suteikiant ilgesnę malonumo patirtį tiek jums, tiek jūsų partneriui. Jūs turėsite visą galią savo rankose ir galėsite pasirinkti, kada baigti.

  • Maksimalus veikimas: šis produktas suteikia jums neįtikėtiną ištvermę ir energiją. Pajusite ilgesnį ir intensyvesnį intymų momentą, leidžiantį suteikti dar daugiau malonumo jūsų partneriui.

  • Unikali formulė: šis maisto papildas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kuris yra 100% saugus produktas ir registruotas Europos Sąjungoje.

  • Pasitikėjimas ir saugumas: Max Delay & Control Performance suteikia pasitikėjimo ir saugumo jausmą, todėl galėsite pasiekti naujus malonumo lygius.

Kaip vartoti Max Delay & Control Performance?

Vartokite po 1-2 kapsules per dieną kartu su dideliu kiekiu vandens. Verta atsiminti, jog tai yra maisto papildas vyrams sudėtyje turintis žolelių, mineralų ir aminorūgščių, todėl nenaudokite jo kaip maisto pakaitalo.

Norint sumažinti šalutinio poveikio riziką, neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikykite produktą vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį kitą maisto papildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Specifikacija


Pagrindas:
Parduodama: Dėžutėse po 60 vnt.
EAN kodas: 8435565938819
Gamintojas: Ineternational Dreamlove S.L.
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Max Delay & Control Performance 60 kaps. ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Secret Play Delay Gel - gelis specialiai sukurtas vyrams, siekiant prailginti lytinį aktą ir suteikti nepakartojamą malonumą tiek jums, tiek...
System JO For Him Prolonger Gel 60 ml - Kovojate su priešlaikine ejakuliacija? Išbandykite šį kremą. Jis veikia kaip an...
Maxi Control Gel Retardant - uždelsiantis gelis, specialiai sukurtas vyrams intymiai patirčiai pagerinti. Tai yra gelis, kuris suteikia natū...