Typhoon Adrien Lastic rabbit vibratorius

Typhoon Adrien Lastic rabbit vibratorius kaina:

€ 25,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Typhoon Adrien Lastic - modernus ir stilingas vibratoris, kuris sužavės kiekvieną moterį. Šis sekso žaisliukas pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir yra lengvai naudojamas. Typhoon Adrien Lastic yra tobula priemonė siekiant malonumo ir orgazmo.

Šio vibratoriaus dizainas yra itin modernus ir elegantiškas. Jis turi trikampio formos galvutę, kuri leidžia Jums pasiekti tiksliai tai vietą, kuriai reikia malonumo. Typhoon Adrien Lastic taip pat turi ypač stiprų variklį, kurio dėka galėsite pasiekti orgazmą, kurio niekada nepamiršite.

Vibratorių lengva naudoti, nes jame yra specialus mygtukas, kuris leidžia lengvai reguliuoti vibracijos intensyvumą. Be to, jis turi daugybę vibracijos režimų, todėl kiekvienas galės pasirinkti sau tinkamą. Typhoon Adrien Lastic tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vartotojams.

Šis vibratorius yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų, kurios yra nekenksmingos Jūsų kūnui. Jis taip pat yra vandeniui atsparus, todėl galite mėgautis malonumu duše ar vonioje. Be to, vibratorių galima lengvai valyti.

Typhoon Adrien Lastic yra galingas ir efektyvus prietaisas siekiant malonumo ir orgazmo. Tai yra puikus pasirinkimas kiekvienai moteriai, kuri nori patirti nepakartojamą malonumą.

Typhoon Adrien Lastic pagrindinės savybės

  • G-taško stimuliacija
  • 8 vibracijos modeliai
  • Medžiaga: ABS
  • Spalva: violetinė
  • Švelnus ir glotnus
  • Ilgis: 17,8 cm
  • Skersmuo: 3,9 cm
  • Kraunamas 2xAAA

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): ABS
Diametras Ø: 3,9 CM
Ilgis: 17,8 CM
EAN kodas: 8433345108032
Spalva (Color): Violetinė
Gamintojas: CNEX A.I.E. S.L
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Typhoon Adrien Lastic rabbit vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pretty Love Spencer - vibratorius kiškutis, tai elegantiškas, kokybiškas sekso žaisliukas, kurį galėsite naudoti solo ž...
Adrien Lastic Typhoon - vibratorius stimuliuojantis G-tašką. Švelnus ir minkštas Adrien Lastic Typhoon vibratorius...
Fifty Shades of Grey Greedy Girl - elegantiškas vibratorius kiškutis, siūlantis naujus aistros lygius su dviejų zonų stimuliac...