Vibruojantys žiedai

Vibruojantys žiedai yra intymių žaidimų paslaptingasis ginklas, suteikiantys daugiau malonių pojūčių ir leidžiantys tyrinėti naujas lytines patirtis. Šie neįprastai universalūs ir itin patrauklūs žaisliukai skirti tiek vyrams, tiek moterims, ir gali praturtinti kiekvieną intymią akimirką. Praturtinkite savo santykius su vibruojančiu žiedu ir leiskite vibracijoms pripildyti jūsų erogenines zonas naujais pojūčiais.

Durex Intense Little Devil - unikalaus dizaino vibruojantis penio žiedas suteiks jums iki 30 minučių vibruojančio malonumo! Šis "maža...
Durex Vibrations Ring - vibruojantis penio žiedas, kuris Jums suteiks iki 20 minučių trunkančias malonias vibracijas. Sueities metu Durex Vi...
EXS G-Lover - naujos kartos vibruojantis penio žiedas sukurtas specialiai moters G taško stimuliacijai. Maunamas ant varpos lytinio a...
Calexotics Vibrating Ring - vibro žiedas, suteikiantis didesnį sandumą, tvirtumą, malonias vibracijas, bei ilgesnį lytinį aktą. Calexotics V...
PicoBong Koa Ring Vibe - daugiafunkcinis, vibruojantis sekso žaisliukas, skirtas vyrams ir moterims, siekiantiems didesnio malonumo. Puikus ...
Pretty Love Silicone Rechargeable Penis Ring - vibruojantis žiedas malonumui ir intensyviai erekcijai. Jeigu norite sustiprinti savo erekcij...
Casual Love Vibrating Ring - vibruojantis penio žiedas, leidžiantis atidėti ejakuliaciją, išlaikyti tvirtą erekciją, bei pailgin...
Fifty Shades of Grey Yours and Mine Vibrating Love Ring vibruojantis varpos žiedas - super lankstus, juodos spalvos, klasikinės formos. Gali...
ONE TIME vibruojantis penio žiedas - ONE time tai nuostabus, mažas meilės žaisliukas, kuris paįvairins jūsų meilės šeliones, prailgin...
Lifestyles Pleasure Vibes - naujiena vibruojantis varpos žiedas iš Lifestyles. Tai naujos kartos vibracinis žiedas su trimis skirting...
Fifty Shades Of Grey Feel It Baby penio žiedas - aksomo minkštumas, silikono pagrindas, kuris papildys Jūsų lytinius santykius saldži...
Rodomi 1 - 11 iš 11 produktų

Vibruojantys žiedai yra intymių žaidimų paslaptingasis ginklas, suteikiantys daugiau malonių pojūčių ir leidžiantys tyrinėti naujas lytines patirtis. Šie neįprastai universalūs ir itin patrauklūs žaisliukai skirti tiek vyrams, tiek moterims, ir gali praturtinti kiekvieną intymią akimirką. Praturtinkite savo santykius su vibruojančiu žiedu ir leiskite vibracijoms pripildyti jūsų erogenines zonas naujais pojūčiais.

Vibruojantis žiedas – dizainas, kuriame susilieja estetika ir malonumas

Vibruojantys žiedai yra ne tik efektyvus, bet ir stilingas pasirinkimas. Dizainas, kuriame susilieja modernus stilius ir pažangios technologijos, leis jums patirti didesnį malonumą ne tik fiziškai, bet ir estetiškai. Išskirtinis vibracijų žiedas, dažniausiai būna sukurtas iš kokybiško silikono, kuris puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų ir suteikia didesnę stimuliaciją lytinio akto metu.

Kokią naudą jums teiks vibro žiedas?

Vibracinis žiedas – daugiau malonių patirčių. Vibruojantys žiedai siūlo nepaprastas galimybes tiek vienišiems žaidimams (naudojant vibratorių), tiek partnerių intymioms akimirkoms. Vibruojantys žiedai pasirūpina galingomis vibracijomis, kurios privers kiekvieną jūsų nervo galūnę „susitraukti“ nuo malonumo. Leiskite vibracijoms išjudinti jūsų įprastą santykių rutiną ir suteikti daugiau spalvų, jūsų intymioms akimirkoms.

Vibro žiedas tobulai stimuliuoja jautriausias kūno vietas. Jei mėgausitės solo žaidimais, toks vibruojantis penio žiedas suteiks varpos stimuliaciją, tad malonumo lygmuo bus kur kas aukštesnis negu be šio žiedo, o jei meilės žaidimais užsiimsite su partnere, tai tokio žiedo naudą tikrai įvertins ir ji, nes vibracijos maloniai stimuliuos jautriausią moters zoną – klitorį. Tokie sekso žaislai turi žiedelį ir vibruojantį elementą. Atminkite, jei pastarasis bus labiau penio viršuje, tai sekso metu stimuliuos partnerę, o jei bus nusmauktas kiek žemiau, tuomet suteiks stimuliaciją sėklidėms – tad galite pasirinkti, kokie jūsų prioritetai ir poreikiai.

Taip pat vibraciniai žiedai erekcijos metu šiek tiek padidina varpą, pati erekcija būna stipresnė, o ir trunka ilgiau.

Vibracinis žiedas gali būti naudojamas vaginalinio, analinio, taip pat ir oralinio sekso metu, solo žaidimuose. 

Kaip naudojamas vibro žiedas?

Norėdami žiedą užsidėti sklandžiai ir be jokio diskomforto naudokite lubrikantą – juo tepkite ir patį žiedą, ir varpą. Kokį lubrikantą rinktis, spręskite pagal naudojamą penio žiedą. Daugeliu atvejų tinka vandens pagrindo lubrikantai.

Žiedas ant varpos turėtų būti dedamas nepilnos erekcijos būsenoje, nes jau esant erekcijai gali būti sudėtinga jį užmauti.

Jei sekso metu naudojamas ir prezervatyvas, tai pirmiausia maunamas penio žiedas, o tada prezervatyvas, siekiant išvengti pastarojo plyšimo rizikos.

Vibruojantis žiedas: kaip išsirinkti?

Pirmiausia verta išbandyti vienkartinį žiedą, kad įsitikintumėte, jog toks sekso žaisliukas jums tikrai patiks. Kitas aspektas – rinkitės pagamintą iš kokybiškų ir saugių medžiagų. Puikus pasirinkimas bus silikonas arba ABS.

Mėgstate žaidimus vonioje, duše, baseine ar kitur, kur yra kontaktas su vandeniu? Atkreipkite dėmesį, kad vibrožiedas būtų atsparus vandeniui.

Pasirinkite sau tinkamą dydį – tam turite žinoti savo penio apimtį erekcijos metu. Dydis labai svarbus, nes jei nusipirksite per mažą žiedą, jį bus sunku užsidėti, jis verš, kels diskomfortą. Per didelis neatliks savo funkcijos ir neįvertinsite maksimalios jo naudos. Jei bijote suklysti, rinkitės tamprų žiedą, kuris prisitaikys prie jūsų varpos apimties.

Didelis privalumas – vibracinis žiedas, valdomas programėle, – tai suteiks galimybę labai patogiai ir greitai keisti vibracijos lygį kad ir pačiame įkarštyje.

Pirkdami atkreipkite dėmesį, koks vibracinio žiedo maitinimo šaltinis. Jei komplektacijoje nėra baterijų, įsigykite jas, kad žaisliuką galėtumėte išbandyti iškart, kai tik gausite.

Kuo išsiskiria Durex vibruojantis žiedas?

Kas padaro Durex vibruojančius žiedus išskirtiniais? Tai ne mūsų teiginys, tai klientų atsiliepimai. Šio gamintojo vibruojantys varpos žiedai rūpinasi jūsų malonumu. Durex žino, kad intymi patirtis yra labai svarbi, todėl nuolat tobulina savo produktus, kad jūs galėtumėte pasinerti į malonumą nepaliekant vietos jokiai rutinai.

Vibruojantys žiedai Durex – jūsų lytinio malonumo partneris

Nežinote, kurį vibracinį žiedą ar rūšį pasirinkti? Neskubėkite – peržiūrėkite mūsų platų asortimentą ir raskite tą vienintelį, kuris privers jus ir jūsų partnerį patirtį daugiau malonių vibracijų. Vibruojantis žiedas Durex – tai ne tik žaisliukas, bet ir jūsų lytinio malonumo partneris, stebinantis ir nudžiuginantis kiekvieną intymaus susitikimo akimirką. Pasirinkite kokybę ir leiskite dar didesniam malonumui tapti jūsų lytinių santykiu dalimi.

Fifty Shades of Grey vibruojantys žiedai - prabanga ir kokybė

Pasirinkdami Fifty Shades of Grey Vibruojančius Žiedus, pasirenkate kokybę, patikimumą ir prabangą. Tai ne tik žaidimas, tai – pasitikėjimo ir intymumo simbolis. Šie žiedai yra sukurti su meile ir dėmesiu kiekvienai jūsų intymiai akimirkai. Jie tampa jūsų asmens gidu į paslaptingą intymių santykių pasaulį.

Vibracinis žiedas gera kaina mūsų pasiūloje

Vibruojantys žiedai žavi labai patraukliomis kainomis – tai žaisliukas, teiksiantis maksimalų malonumą, tačiau pareikalausiantis tikrai nedidelių investicijų. Už vienkartinį vibracinį žiedą mūsų e. parduotuvėje mokėsite net mažiau kaip 10 eurų. Daugkartinių žiedų kainos irgi itin patrauklios – įsigysite vos nuo keliolikos eurų. Dar geriau tai, kad tokią kainą mokėsite už patikimų ir puikiai vertinamų gamintojų produkciją.

Pirkdami mūsų e. parduotuvėje užsakymą gausite konfidencialioje pakuotėje, tad niekas, be jūsų, nežinos, kas yra pakuotės viduje.