Durex Real Feel prezervatyvai

Durex Real Feel prezervatyvai kaina:

€ 0,79
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Itin ploni prezervatyvai Durex Real Feel - puikus pasirinkimas tiems kurie nori visiškai saugių lytinių santykių ir maksimalaus malonumo. Šie prezervatyvai iš kitų išsiskiria tuo, jog yra pagaminti be latekso, todėl tinka tiems kas turi alergiją latekso gaminiams.

Kadaise Durex Avanti Ultima pavadinimu vadintas gaminys - internetinėje parduotuvėje prezervatyvai.net - su žemiausios kainos garantija. Užtikrinkite saugius ir malonius meilės žaidimus be jokios rizikos jūsų ar jūsų partnerio sveikatai.

Kokios yra pagrindinės Durex Real Feel prezervatyvų ypatybės?

 • Be latekso - šie prezervatyvai yra pagaminti iš specialios, ne lateksinio pagrindo medžiagos, todėl puikiai tiks tiems kas turi latekso alergiją.
 • Universalūs - Prezervatyvai Durex Real Feel yra universalūs todėl puikiai tiks vaginalinei, analinei ar oralinei sueičiai.
 • Puikios apsauginės savybės - nepaisant to, jog gaminys yra gaminamas be latekso, šie prezervatyvai išlaiko puikias apsaugines savybes nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu plintančių kitų ligų.
 • Daug kartų ištestuota kokybė - kaip ir kita Durex produkcija, šie prezervatyvai pasižymi griežtais kokybės testais. Gaminiui atliekami net 5 kokybės tyrimai prieš išleidžiant jį į prekybą.
 • Tinka naudoti su įvairiais lubrikantais - maksimaliam malonumui užtikrinti - būtinas geras slydimas, todėl čia gali pasitarnauti lubrikantai naudojami su prezervatyvais. Nors prezervatyvai Durex Real Feel jau yra ištepti silikoniniu geliu, su jais galite naudoti iš esmės bet kokį norimą lubrikantą.

Durex Real Feel prezervatyvų naudojimo atmintinė

 1. Atidarinėkite prezervatyvo pakelį atsargiai, nepažeisdami jo aštriais daiktais, dantimis ar nagais.
 2. Suėmus už prezervatyvo galiuko, vyniojamu judesiu užmaukite jį ant penio.
 3. Prezervatyvą maukite tik tiek, kiek leidžia jo ilgis. Per daug ištempus prezervatyvą, didėja jo plyšimo rizika, mažėja komfortas sekso metu.
 4. Po ejakuliacijos, suimdami už varpos pagrindo, numaukite prezervatyvą iš išmeskite į šiukšliadėžę.
 5. Durex Real Feel prezervatyvą naudokite tik kartą. Jei meilės žaidimai - ilgesni ir apimantys kelias sekso formas, nepamirškite pakeisti prezervatyvą nauju. Tai svarbu ypač jei prezervatyvus naudojate analinei ar oralinei sueičiai, o ne tik vaginalinei.
 6. Nors seksas su prezervatyvais - kur kas saugesnis, joks kontracepcijos metodas neapsaugo 100% nuo lytinių infekcijų ar neplanuoto nėštumo, todėl visuomet būkite budrūs ir atsargūs.

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-49
Kaina € 0,81 € 0,80
50-99 100+
€ 0,79 € 0,78

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliuretano
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.04
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Be Latekso
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. Anglija
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Real Feel prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Matas
2023-12-21 17:35

Ieškojau be latekso, puiki kokybė

SERGEJ
2023-12-07 14:18

Šitie geriausi.

Vaiva
2023-12-07 09:14

Tinkamas pasirinkimas ieškantiems prezervatvo be latekso. Nesukelia alergijos. Rekomenduoju!

Dainius
2023-12-04 10:59

Gera prekė ir gera kaina

Martyna
2022-08-05 10:56

Puiki išeitis jeigu alergiškas lateksui ir kaina žema

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Invisible XL 10 vnt. - ploni, didesnio dydžio prezervatyvai, specialiai sukurti vyrams, kuriems standartiniai prezervatyvai yra p...
Durex Invisible Extra Lubricated 24 vnt. - itin ploni prezervatyvai, sutepti gausesniu lubrikanto kiekiu. Šie prezervatyvai užti...
Durex Extra Safe 10 vnt dėžutė - patikima ir saugi apsaugos priemonė, padedanti užtikrinti maksimalią apsaugą lytinių santykių metu. I&scaro...