SKYN Intense Feel prezervatyvai

SKYN Intense Feel stimuliuojantys prezervatyvai sukuria ypatingą pojūtį ir padidina malonumo akimirkas. Šis prezervatyvas pasižymi nelygiu paviršiumi, kuris papildomai stimuliuoja ir sustiprina patiriamus pojūčius. Kaip ir visi kiti SKYN sargiai, Intense Feel gaminami nenaudojant latekso.

SKYN Intense Feel prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, rantytas paviršius, tink...
SKYN Intense Feel 10 vnt. dėž. - Stimuliuojantys prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, ...
SKYN Intense Feel 36 vnt. dėžutė - stimuliuojantys prezervatyvai, itin ploni ir jautrūs gaminami su specialiais iškilimais. Suteikia ...
SKYN Intense Feel 3 vnt. dėž. -  prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, rantyt...
Rodomi 1 - 4 iš 4 produktų

Skyn Intense Feel: kodėl verta pirkti?

Šie prezervatyvai patiks tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminti iš saugių ir patvarių medžiagų jie atliks ir savo kertinę funkciją, ir prisidės prie jūsų malonumo.

Stimuliacija – tai vienas iš Skyn Intense Feel išskirtinumų. Šie prezervatyvai turi unikalią tekstūrą, kuri papildomai stimuliuoja moters jautriausias vietas sekso metu, o drauge ir dovanoja nepamirštamus pojūčius Jam. Tad jei ieškote gerų prezervatyvų su papildoma stimuliacija – šie bus puikus pasirinkimas.

Neretai vyrai pasiskundžia, kad naudojantis prezervatyvu sumažėja jautrumas. Jei esate vienas iš jų, išbandykite Skyn Intense Feel – pastarieji jūsų patirtį perkels į kur kas aukštesnį lygmenį.

 

Pirkite internetu iš Prezervatyvai.net

Prezervatyvus iš mūsų pasiūlos įsigysite labai patrauklia kaina – natūralu, kaina daugeliui svarbus pasirinkimo kriterijus.

Rinktis mūsų e parduotuvėje bus labai patogu, o prekes gausite diskretiškoje pakuotėje.

Perkantiems už daugiau kaip 20 eurų dovanojame nemokamą pristatymą.

Būtina paminėti ir tai, jog drauge mūsų pasiūloje galite išsirinkti ir daugybę kitų prekių seksui. Viskas vienoje vietoje.