SKYN Intense Feel prezervatyvai

SKYN Intense Feel prezervatyvai yra sukurti tiems, kurie siekia intensyvaus malonumo ir išskirtinės jautrumo savo intymumo akimirkose. Šie aukštos kokybės stimuliuojantys prezervatyvai sukuria ypatingą pojūtį ir padidina malonumo akimirkas, leidžiantys jums ir jūsų partneriui mėgautis intymumu su didžiule pasitenkinimo doze. SKYN Intense Feel prezervatyvas pasižymi išskirtinėmis tekstūromis, kurios suteikia intensyvų pojūtį ir padidina malonumo akimirkas. Šios tekstūros padidina jautrumą, suteikiant jums ir jūsų partneriui ypatingą patirtį.

SKYN Intense Feel prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, rantytas paviršius, tink...
SKYN Intense Feel 10 vnt. dėž. - Stimuliuojantys prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, ...
SKYN Intense Feel 36 vnt. dėžutė - stimuliuojantys prezervatyvai, itin ploni ir jautrūs gaminami su specialiais iškilimais. Suteikia ...
SKYN Intense Feel 3 vnt. dėž. -  prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, rantyt...
Rodomi 1 - 4 iš 4 produktų

SKYN Intense Feel prezervatyvai: intensyvus malonumas ir išskirtinė jautrumo patirtis

SKYN Intense Feel prezervatyvai yra sukurti tiems, kurie siekia intensyvaus malonumo ir išskirtinio jautrumo savo intymumo akimirkose. Šie aukštos kokybės stimuliuojantys prezervatyvai sukuria ypatingą pojūtį ir padidina malonumo akimirkas, leidžiantys jums ir jūsų partneriui mėgautis intymumu su didžiule pasitenkinimo doze.

Pagrindinės savybės

  • Stimuliuojantys: SKYN Intense Feel prezervatyvai pasižymi išskirtinėmis tekstūromis, prezervatyvo išorėje esantys nelygumai stimuliuoja jautriausius moters taškus, kas suteikia intensyvų pojūtį ir padidina malonumo akimirkas. 

  • Aukštos kokybės medžiaga: SKYN visuomet deda didelį dėmesį aukščiausios kokybės medžiagoms, ir SKYN Intense Feel prezervatyvai nėra išimtis. Šie sargiai pagaminti iš poliizoprenom, kas užtikriną maksimalią apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

  • Plonumas ir jautrumas: šie prezervatyvai pasižymi plona prezervatyvo sienele, kuri leidžia jausti maksimalų jautrumą intymumo metu. Jų plonas paviršius suteikia natūralumo pojūtį, suteikiant jums ir jūsų partneriui malonumą be papildomo barjero.

  • Patogūs naudoti: SKYN Intense Feel prezervatyvai yra lengvai užsidedami ir patogūs dėvėti. Jų elastingas dizainas puikiai priglunda prie jūsų kūno, bei suteikia patogumą intymumo metu.

  • Patikimas SKYN prekinis ženklas: SKYN yra inovatyvus ir patikimas prekinis ženklas, žinomas dėl savo aukštos kokybės ir išskirtinių sprendimų. Pasitikėkite SKYN Intense Feel prezervatyvais, kad galėtumėte mėgautis intymumo akimirkomis su pilnu pasitikėjimu ir intensyviu malonumu.

SKYN Intense Feel prezervatyvų kaina

Kaip ir visas kitas intymias prekes, taip ir SKYN Intense Feel prezervatyvus, Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje galėsite įsigyti už žemiausią kainą rinkoje! Žemiausios kainos garantija, jei rasite pigiau, informuokite mus ir mes jums suteiksime spacialią nuolaidą. Šiuos sargius užsakome tiesiogiai iš gamintojo, todėl visų prezervatyvų galiojimas bus ilgas o kaina žema.

Leiskite SKYN Intense Feel prezervatyvams pridėti intensyvumo ir aistros pojūčių jūsų intymumo akimirkoms. Šie aukštos kokybės prezervatyvai su išskirtinėmis tekstūromis leis jums ir jūsų partneriui patirti ypatingas intymumo akimirkas, suteikdami jums intensyvų malonumo ir pasitenkinimo akcentą. Pasitikėkite SKYN Intense Feel prezervatyvais ir leiskite jiems praturtinti jūsų intymumo patirtį su ypatingu jautrumu ir malonumu.