SKYN Extra Lubricated prezervatyvai

SKYN Extra Lubricated prezervatyvai yra sukuriami siekiant užtikrinti maksimalų drėkinimą ir nepriekaištingą komfortą jūsų intymumo akimirkoms. Šie aukštos kokybės prezervatyvai yra papildomai sutepami gausesniu lubrikanto kiekiu, užtikrinančiu ypatingą švelnumą ir malonumą intymumo metu. SKYN Extra Lubricated prezervatyvai suteikia didesnę lubrikaciją, todėl kad jis yra suteptas didesniu lubrikanto kiekiu, kuris užtikrina švelnų ir sklandų slinkimą bei intensyvų malonumą. Šis papildomas komponentas leidžia jums ir jūsų partneriui mėgautis intymumu be jokios nemalonios trinties ar nepatogumo.

SKYN Extra Lubricated prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ir plonesnė už tr...
Skyn Extra Lubricated 20 vnt. - prezervatyvai, papildomai lubrikuoti, ilgalaikio poveikio lubrikantu, maksimaliam komfortui sekso metu. &Sca...
SKYN Extra Lubricated 10 vnt. dėž. - prezervatyvai be latekso pagaminti iš poliizopreno bei papildomai sutepti lubrikantu dar puikesn...
SKYN Extra Lubricated 3 vnt. - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ir plone...
Rodomi 1 - 4 iš 4 produktų

SKYN Extra Lubricated prezervatyvai: gausesnis drėgnumas ir didesnis malonumas

SKYN Extra Lubricated prezervatyvai yra sukuriami siekiant užtikrinti maksimalią drėgmę ir komfortą jūsų intymumo akimirkomis. Šie aukštos kokybės prezervatyvai yra papildomai sutepti gausesniu lubrikanto kiekiu, užtikrinančiu ypatingą švelnumą ir malonumą intymumo metu.

Pagrindinės savybės

  • Papildoma lubrikacija: SKYN Extra Lubricated prezervatyvai suteikia didesnę lubrikaciją, todėl kad jis yra suteptas didesniu lubrikanto kiekiu, kuris užtikrina švelnų ir sklandų slinkimą bei intensyvų malonumą. Šis papildomas komponentas leidžia jums ir jūsų partneriui mėgautis intymumu ilgesnį laiko tarpą neprarandant taip reikiamo drėgnumo.

  • Aukštos kokybės medžiaga: SKYN visuomet deda didelį dėmesį aukščiausios kokybės medžiagoms, ir SKYN Extra Lubricated prezervatyvai nėra išimtis. Šie sargiai pagaminti iš įnovatyvios ir tvirtos medžiagos, kuri suteikia apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

  • Plonas dizainas: šie prezervatyvai pasižymi plonu dizainu, kuris leidžia jausti maksimalų jautrumą intymumo metu. Jų plonas paviršius suteikia natūralumo pojūtį, suteikiant jums ir jūsų partneriui malonumą be jokio perteklinio barjero.

  • Patogus naudoti: SKYN Extra Lubricated prezervatyvai yra lengvai užmaunami ir patogūs dėvėti. Jų elastingas ir anatomiškas dizainas leidžia patogiai prisitaikyti prie jūsų "draugužio" dydžio.

  • Patikimas prekinis ženklas: SKYN yra inovatyvus ir patikimas prekių ženklas, žinomas dėl savo aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo komforto. Pasitikėkite SKYN Extra Lubricated prezervatyvais, kad galėtumėte mėgautis intymumo akimirkomis ilgai ir maloniai.

SKYN Extra Lubricated kaina

Jeigu jau skaitote šį aprašymą, reiškiasi jūs esate reikiamoje vietoje. Prezervatyvai.net parduotuvėje įsigysite SKYN Extra Lubricated prezervatyvus pigiau, nei bet kur kitur. Žemiausios kainos garantas, nes šiuos sargius importuojame tiesiai iš gamintojo. Be žemos kainos, jūs gausite prekę su ilgu galiojimo terminu, nes prekių sandėlį atnaujiname nuolat.

Leiskite SKYN Extra Lubricated prezervatyvams suteikti jums didelės slyvųs patirtį ir nepriekaištingą komfortą jūsų intymumo akimirkoms. Šie aukštos kokybės prezervatyvai su papildoma lubrikacija leis jums ir jūsų partneriui mėgautis malonumu ir švelnumu, suteikiantys ypatingas intymumo patirtis. Pasitikėkite SKYN Extra Lubricated prezervatyvais ir leiskite jiems praturtinti jūsų intymumo patirtį su didelės slyvųs pojūčiu ir nepriekaištingu komfortu.