SKYN Excitation prezervatyvai

SKYN Excitation prezervatyvai - stimuliuojančiu geliu sutepti sargiai, skatinantys kraujo pritekėjimą į moters lytinius organus. Tai modernus, inovatyvių technologijų meistriškumas, suteikiantis jums nepakartojamus pojūčius. Stimuliuojantys prezervatyvai be latekso.

SKYN Excitation - naujos kartos prezervatyvas yra pagamintas iš SKYNFEEL, technologiškai pažangios medžiagos, kuri kaip įrodyt...
SKYN Excitation 10 vnt. - šis naujos kartos prezervatyvas yra pagamintas iš SKYNFEEL®, technologiškai pažangios med...
SKYN Excitation 3 vnt - ploni, stimuliuojantys prezervatyvai, pagaminti nenaudojant latekso. Prezervatyvo išorė yra sutepta su specia...
Rodomi 1 - 3 iš 3 produktų

Skyn Excitation: kaip naudoti?

Šiuos stimuliuojančius, gausiai geliu išteptus prezervatyvus naudoti bus visai nesudėtinga. Pirmiausia, labai svarbu įsitikinti, kad galiojimo data nepasibaigusi. Taip pat atsakingai atidarykite pakelį – tam nenaudokite žirklių ar kitų aštrių daiktų, neatidarinėkite pakelio dantimis, kad nepažeistumėte prezervatyvo.

Sargį dėkite ant penio galvutės žiedeliu į išorę ir lėtai vyniokite žemyn link sėklidžių. Prieš pradėdami vynioti pirštais švelniai suspauskite prezervatyvo galiuką (nepriklausomai nuo to, ar jis turi ertmę spermai, ar ne), kad neliktų oro, nes tai didina plyšimo riziką.

Panaudoję prezervatyvą išmeskite. Jokiu būdu to paties prezervatyvo nenaudokite antrą kartą net ir tada, jei nebuvo ejakuliacijos!