SKYN Unknown Pleasures prezervatyvai

SKYN Unknown Pleasures prezervatyvai - tai paslaptingų malonumų pasaulis, atskleidžiamas su SKYN inovatyvumo pagalba. Unknown Pleasures prezervatyvų rinkiniuose rasite daug skirtingų įvairių SKYN prezervatyvų. Ploni, stimuliuojantys, kvepiantys, šildantys ir šaldantys sargiai jūsų saugiems lytiniams santykiams. Išbandykite visus ir išsirinkite sau labiausiai tinkamus!

SKYN Unknown Pleasures 42 vnt. - Naujiena SKYN prezervatyvų rinkinys. Šie prezervatyvai vieni ploniausių ir populiariausių pasaulyje....
SKYN Unknown Pleasures 14 vnt. - Naujiena SKYN prezervatyvų rinkinys. Šie prezervatyvai vieni ploniausių ir populiariausių pasaulyje....
Rodomi 1 - 2 iš 2 produktų

Skyn Unknown Pleasures: kodėl verta pirkti rinkinį?

Šių prezervatyvų pakuotėje slypi paslaptis, atversianti naujus sekso horizontus, dovanosianti dar nepatirtus pojūčius ar leisianti pakartoti tai, kas jau buvo itin malonu.  Rinkiniuose – skirtingi prezervatyvai, tad drauge ir skirtingi pojūčiai: papildoma stimuliacija, šildantis ar vėsinantis efektas, svaiginantys kvapai ir kt.

Rinkinio privalumas tas, kad vienoje vietoje įsigyjate daug skirtingų prezervatyvų, vadinasi, panorėjus konkrečių potyrių jums jau nebereikės atskirai rūpintis prezervatyvu – jį turėsite dėžutėje.

Taip pat juk ne visada norime to paties, tiesa? Todėl prezervatyvų rinkinys yra pritaikytas skirtingiems poreikiams, kad po ranka visada turėtumėte pasirinkimo galimybę. Negana to, rinkinys labai geras sprendimas tiems, kurie dar renkasi savo mėgiamus ir geriausias patirtis dovanojančius produktus.