SKYN Extra Lubricated 3 vnt. prezervatyvai

SKYN Extra Lubricated 3 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 2,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN Extra Lubricated 3 vnt. - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ir plonesnė už tradicišką lateksą. Prezervatyvai SKYN Extra Lubricated papildomai sutepti gausesniu nei įprastai lubrikanto kiekiu. Papildomas lubrikanto kiekis, dar malonesnėms jūsų intymioms akimirkoms. Jeigu jaučiate, kad intymių santykių metų patiriate diskomfortą dėl išsausėjumo, tai Skyn Extra Lubricated prezervatyvai, kaip tik jums.

Tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia išskirtinio jautrumo ir malonumo. Skyn Extra Lubricated prezervatyvas yra pagamintas iš revoliucingos SKYNFEEL medžiagos, kuri yra pagaminta ne iš latekso ir ne silikono, suteikiant jums natūralumo jausmą ir puikų elastingumą.

Šis prezervatyvas yra ypač lubrikuotas, tam, kad užtikrintų optimalų drėkinimą ir patogumą. Tai padeda sumažinti trintį ir leidžia mėgautis švelniu slinkimu, kurio reikia maloniam intymumui. Skyn Extra Lubricated prezervatyvas yra puikus pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, kurie siekia ypatingo dėmesio ir jautrumo intymumo akimirkoms.

Šis prezervatyvas yra diskretiškas, plonas, tačiau labai patvarus. Jo paviršius yra švelnus ir prisitaikantis, suteikiantis natūralų jausmą ir leidžiantis jums pasijusti visiškai saugiai ir patenkintai. Skyn Extra Lubricated prezervatyvas yra sukurta su galvojant apie jūsų intymumo poreikius, kad kiekvienas akimirkas galėtumėte jaustis ypatingai.

Pasitikėkite Skyn Extra Lubricated prezervatyvu ir leiskite sau mėgautis intymių akcijų malonumu su tuo, kurį mylite, visada žinodami, kad esate saugūs ir komfortiški.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 185
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,035
Prekės ženklas: SKYN gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Sertifikatai: CE 2797; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Lifestyles Healthcare Pte Ltd. Anglija
EAN kodas: 5011831087257

"SKYN Extra Lubricated 3 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


SKYN Extra Lubricated 24 vnt. dėžutė - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ...
SKYN Extra Lubricated 3 vnt. - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno įnovatyvios medžiagos, kuri yra tvirtesnė ir plone...
Skyn Extra Lubricated 20 vnt. - prezervatyvai, papildomai lubrikuoti, ilgalaikio poveikio lubrikantu, maksimaliam komfortui sekso metu. &Sca...