Koks yra normalus penio dydis?

Koks yra normalus penio dydis?

Taigi koks, tas normalus (įdealus) penio dydis? Remdamiesi įvairių šaltinių informacija, pabandysime atsakyti į visiems taip rūpimą klausimą.

Įdealaus dydžio penis, tyrimas

Mokslininkai iš tikrųjų iki šiol nežino ar neapsiprendžia dėl vidutinio penio ilgio, tačiau mano, kad jis tikriausiai yra nuo 12,9 iki 13,97 cm. Šie matmenys ko gero yra mažesni, nei dauguma vyrų galvoja. Daugelis vyrų nerimauja dėl to, ar jų penis pakankamai didelis ir ar jis patenkins savo partnerę. Dažniausiai šios baimės yra nepagrįstos.

2019 m. atliktame tyrime, pažymima, kad dauguma vyrų mano, kad vidutinis erekcijos penio ilgis yra apie 15,2 centimetro. Tiesą sakant, vidurkis yra daug mažesnis.

1996 metais ekspertai atliko tyrimą, kurio metu buvo parengtos gairės, kada žmogui gali prireikti operacijos dėl varpos nepakankamo dydžio. Tyrimo metu buvo išmatuoti 80-ties vyrų varpos matmenys, prieš ir po vaistų sukeltos erekcijos. Tyrėjai padarė išvadą, kad vidutinis varpos dydis buvo 8,8 cm ramybės būsenoje ir 12,9 cm erekcijos metu. tad jeigu jūsų "draugužis" yra šiame matmenų intervale, galite būti ramūs ir jums jokių operacijų ar kitų medikamentinių gydymų nereikia. Beabejo, jeigu yra poreikis galite namų sąlygomis pasididinti penį iki 4-5 cm.

Tyrimo metu, taip pat nustatyta, kad erekcijos metu varpos dydis nesusijęs su ramybės būsenoje penio dydžiu. Kitaip tariant, ramybės būsenoje esantis penio dydis, dar neparodo (neatspindi) tikrojo dydžio erekcijos metu. Tyrėjai padarė išvadą: vyrai pasididinti penį turėtų tuomet, jei vyro varpos ilgis mažesnis nei 4 cm ramybės būsenoje ir 7,5 cm erekcijos metu. prieš kreipiantis į chirurgus dėl penio didinimo operacijos, išbandykite pasididinti penį namų sąlygomis. Tam jums pagelbės mūsų parduodami exenderiai (penio didintuvai) ir penio pompos.

Mikropenis

Kai kurie vyrai gimsta turėdami mikropenį, tai tea, kai varpa yra neįprastai maža ramybės ir erekcijos būsenoje. Tai dažniauiai įtakoja hormonų ar genetikos veiksniai. Mikropenis atlieka tas pačias funkcijas kaip ir vidutinio dydžio penis, tačiau vyrai tuomet dažniausiai jaučiasi nepilnaverčiai, turi kompleksų, kas sukelia erekcijos, potencijos problemas. Gydymas hormonais ar chirurgija gali padidinti varpos dydį.

Kokio dydžio penio nori moterys?

2015 m. atliktame tyrime, 75-ių moterų buvo paprašyta nurodyti penio dydį, naudojant 33-ijų skirtingų matmenų, 3D spausdintuvu atspausdintus penio modelius.

Dažniausias moterų pasirinkimas būdavo šių matmenų intervale: nuo 10 iki –21,6 cm ilgio ir nuo 5 iki 17,8 cm apimties.

Pasirinkimai skyrėsi priklausomai nuo santykių statuso, dalyvėms buvo nurodyti šie santykių tipai:

Ilgalaikiams seksualiniams partneriams jie pasirinko 16 cm ilgio ir 12,2 cm apimties penį.
Vienkartiniams sekso partneriams jie pasirinko 16,3 cm ilgio ir 12,7 cm apimtį.

Apskritai, jų norimas dydis pasirodė šiek tiek didesnis nei tyrimų vidurkis.

Kaip jau ne karta visur rašyta, išvada tokia, kad jeigu jūsų varpa nepatenka į mikropenio matmenų skalės matmenis, tuomet jums nederėtų jaustis nepilnavertiškai ir nepasitikinčiam savimi. Svarbiausia moterims dėmesys ir preliudija o ne ypatingai didelės apimtys!