Durex Mutual Pleasure prezervatyvai

Durex Mutual Pleasure prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia bendro malonumo su savo partneriu. Ši prekių kategorija siūlo aukštos kokybės prezervatyvus, kurie leidžia jums ir jūsų partneriui mėgautis intymumo akimirkomis su dideliu malonumu ir pasitenkinimu. Durex Mutual Pleasure prezervatyvai yra sukurti, siekiant padidinti malonumo pojūtį abiem partneriams. Specialus lubrikantas, prailgina lytinį aktą, atitolina vyriškos sėklos išsiveržimą o nelygus paviršius papildomai stimuliuoja moters jautriausius taškus. Ir visa tai sukurta, kad abu partneriai pasiektų dydijį O vienu metu.

Durex Mutual Pleasure 16 vnt. - prezervatyvai su briauniuota ir taškuota tekstūra, sutepti specialiu lubrikantu, kuris padeda atitoli...
Durex Mutual Climax 10 vnt. - prezervatyvai padedantys orgazmą pasiekti vienu metu. Vyrams atitolina ejakuliaciją ir papildomai stimuliuoja ...
Durex Mutual Pleasure 3 vnt. - prezervatyvai su briauniuota ir taškuota tekstūra, sutepti specialiu lubrikantu, kuris padeda atitolin...
Durex Mutual Pleasure prezervatyvai - tai puiki pasirinktis tiems, kurie nori išskirtinį malonumą ir pasitenkinimą abiem partneriams....
Rodomi 1 - 4 iš 4 produktų

Durex Mutual Pleasure: kodėl verta pirkti Prezervatyvai.net?

  • Mūsų asortimente rinksitės tik iš puikiai žinomų ir labai gerai vertinamų prekinių ženklų gaminių. Durex, greičiausiai, žinomas visiems, o šių prekių kokybe neabejojama.
  • Kiekvienam iš jūsų siūlome labai patrauklias Durex Mutual Pleasure kainas. Jei analogišką prekę kitur rasite pigiau, galite susisiekti su mumis ir mes padengsime kainų skirtumą.
  • Mūsų e. parduotuvėje prie prekių rasite aprašymus, esminę informaciją, nuotraukas, tad pasirinkimas bus lengvas bei patogus.
  • Užtikriname operatyvų ir sklandų jūsų pirkinių pristatymą. Jei pirksite už daugiau kaip 20 eurų, pristatymas jums nieko nekainuos.
  • Dar mūsų pasiūloje drauge galite išsirinkti ir iš labai plataus kitų Durex gaminių spektro maloniems solo ar poros žaidimams.

 

Kiek kainuoja Durex Mutual Pleasure?

Mūsų pasiūloje šiuos prezervatyvus galite pirkti vienetais arba pakuotėse su skirtingu vienetų skaičiumi. Atskirai parduodamo vieneto kaina yra labai patraukli. Negana to, atkreipkite dėmesį, kad kuo daugiau prezervatyvų pirksite, tuo kaina bus žemesnė (ne pakuotėse parduodamų prezervatyvų).