Durex Pleasuremax prezervatyvai

Durex Pleasuremax prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti ypatingą stimuliaciją intymiose akimirkose. Vieni populiariausių stimuliuojančių prezervatyvų rinkoje. Įsigyk ir išbandyk!

Durex Pleasure Me 12 vnt. dėžutė - prezervatyvai su nelygiu, rantytu paviršiumi ir iškilusiais taškeliais. Norisi ...
Durex Pleasuremax - stimuliuojantys prezervatyvai su unikaliu nelygiu rantytu paviršiumi bei iškilusiais taškeliais. Su...
Durex Pleasure Me 10 vnt. dėžutė - prezervatyvai su nelygiu, rantytu paviršiumi ir iškilusiais taškeliais. Norisi kažko...
Durex Pleasure Mix 40 - geriausių, stimuliuojančių prezervatyvų rinkinys, už itin patrauklią kainą. Durex Pleasure Mix 40 prezervatyvų rinki...
Durex Pleasure Me 3 vnt - stimuliuojantys prezervatyvai nelygiu paviršiumi. Prezervatyvo išorėje esantys spuogeliai ir bangelė...
Rodomi 1 - 5 iš 5 produktų

Durex Pleasuremax: kodėl verta rinktis juos?

Durex – visiems puikiai žinomas prekinis ženklas sekso prekių kategorijoje, ilgus metus veikiantis šioje rinkoje, išmanantis visus niuansus ir galintis pasiūlyti maksimalią kokybę. Tad neabejokite, kad šie prezervatyvai bus labai geras ir saugus pasirinkimas.

Kitas aspektas – jei norite ypatingų pojūčių ir kur kas stipresnės stimuliacijos, tai Durex Pleasuremax bus tobulas pasirinkimas net patiems išrankiausiems.

Taip pat, žinoma, verta paminėti ir patrauklią kainą. O jei perkate daugiau vienetų (ne pakuotėse, o atskirai), tai kaina dar mažėja.

 

Durex Pleasure Me iš Prezervatyvai.net: kokie privalumai?

Pirkdami mūsų e. parduotuvėje rinksitės iš labai plačios Durex produktų įvairovės.

Jei jūsų pirkinių krepšelis viršys vos 20 eurų, priklausys nemokamas pristatymas. Visus užsakymus pristatome ne tik sklandžiai, bet ir konfidencialioje pakuotėje, tad niekas nė neįtars, kas yra jos viduje.

Visada tiek šiems, tiek kitiems gaminiams siūlome labai patrauklias kainas ir galime padengti kainų skirtumą, jei kitur analogišką produktą randate pigiau.