Durex Pleasuremax prezervatyvai

Durex Pleasuremax prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti ypatingą malonumą ir stimuliaciją savo intymumo akimirkose. Šie aukštos kokybės prezervatyvai sukuria ypatingą pojūtį, leidžiantį jums ir jūsų partneriui mėgautis intymumu su didžiule pasitenkinimo ir aistros doze. Durex Pleasuremax prezervatyvai pasižymi inovatyviu dizainu su stimuliacijos reljefu. Šis reljefas suteikia ypatingą pojūtį ir padidina malonumo akimirkas, suteikiant jums ir jūsų partneriui ypatingą patirtį.

Durex Pleasuremax - stimuliuojantys prezervatyvai su unikaliu nelygiu rantytu paviršiumi bei iškilusiais taškeliais. Su...
Durex Pleasure Me 10 vnt. dėžutė - prezervatyvai su nelygiu, rantytu paviršiumi ir iškilusiais taškeliais. Norisi kažko...
Durex Pleasure Me 12 vnt. dėžutė - prezervatyvai su nelygiu, rantytu paviršiumi ir iškilusiais taškeliais. Norisi ...
Durex Pleasure Mix 40 - geriausių, stimuliuojančių prezervatyvų rinkinys, už itin patrauklią kainą. Durex Pleasure Mix 40 prezervatyvų rinki...
Durex Pleasure Me 3 vnt - stimuliuojantys prezervatyvai nelygiu paviršiumi. Prezervatyvo išorėje esantys spuogeliai ir bangelė...
Rodomi 1 - 5 iš 5 produktų

Durex Pleasuremax prezervatyvai: maksimalus malonumas ir stimuliacija intymumo akimirkoms

Durex Pleasuremax prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti ypatingą malonumą ir stimuliaciją savo intymumo akimirkose. Šie aukštos kokybės prezervatyvai sukuria ypatingą pojūtį, leidžiantį jums ir jūsų partneriui mėgautis intymumu su didžiule pasitenkinimo ir aistros doze.

Neperseniausiai, buvo atnaujintas šių prezervatyvų prekinio ženklo pavadinimas. Nuo šiol šie sargiai vadinasi Durex Pleasure Me. Tas pats prezervatyvas tik atnaujinta pakuotė bei pavadinimas.

Pagrindinės savybės:

  • Stimuliacijos reljefas: Durex Pleasuremax prezervatyvai pasižymi inovatyviu dizainu su stimuliacijos reljefu. Šis reljefas suteikia ypatingą pojūtį ir padidina malonumo akimirkas, suteikiant jums ir jūsų partneriui ypatingą patirtį.

  • Tekstūra ir lubrikantas: prezervatyvų paviršius išdailintas švelniais tekstūros elementais ir suteptas specialiu lubrikantu, kuris padidina stimuliaciją ir suteikia jums ypatingą malonumo pojūtį intymumo metu.

  • Aukštos kokybės medžiaga: Durex visada deda didelį dėmesį produktų kokybei, ir Durex Pleasuremax prezervatyvai nėra išimtis. Jų naudojamos medžiagos yra saugios ir patikimos, užtikrinančios maksimalią apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

  • Lengvas naudoti: Durex Pleasuremax prezervatyvai yra lengvai užsidedami ir patogūs dėvėti. Jų elastingas dizainas puikiai priglunda prie jūsų kūno, suteikdamas jums paprastumą ir patogumą intymumo metu.

  • Patikimas Durex prekių ženklas: Durex yra pasaulinis lyderis tarp prekės ženklų, žinomas dėl savo aukštos kokybės ir patikimumo. Pasitikėkite Durex Pleasuremax prezervatyvais, kad galėtumėte mėgautis intymumo akimirkomis su pilnu pasitikėjimu ir malonumu.

Durex Pleasuremax Kaina

Kaip ir visas kitas lytinės apsaugos priemones, taip ir šios rūšies prezervatyvus, Prezervatyvai.net parduotuvėje įsigysite pigiau nei bet kur kitur. Žemiausios kainos, greitas ir konfidencialus pristatymas yra tai, kuom išsiskiriame iš kitų sekso prekių parduotuvių. Garantuojame žemiausią kainą, jei rasite pigiau, susisiekite ir jums suteiiksime specialią nuolaidą.

Leiskite Durex Pleasuremax prezervatyvams suteikti jums ypatingą malonumo ir stimuliacijos pojūtį jūsų intymumo akimirkoms. Šie aukštos kokybės prezervatyvai leis jums ir jūsų partneriui patirti ypatingas aistros ir malonumo akimirkas, suteikdami jums įsimintinas intymumo patirtis. Pasitikėkite Durex Pleasuremax prezervatyvais ir leiskite jiems praturtinti jūsų intymumo patirtį su maksimaliu malonumu ir stimuliacija.