Durex Real Feel prezervatyvai

Durex Real Feel prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia išskirtinio malonumo ir natūralumo intymumo metu. Ši prekių kategorija siūlo aukščiausios kokybės prezervatyvus, kurie suteikia autentišką jausmą ir maksimalų jautrumą. Realistiškas jausmas: Real Feel prezervatyvai yra sukurti su ypatinga "Real Feel" technologija, siekiant suteikti jums autentišką ir natūralų jausmą. Jų plonas ir elastingas medžiagos sluoksnis suteikia pojūtį, tarsi jūs nedevėtumėte prezervatyvo.

Itin ploni prezervatyvai Durex Real Feel - puikus pasirinkimas tiems kurie nori visiškai saugių lytinių santykių ir maksimalaus malon...
Durex Real Feel 16 vnt. - tai "naujos kartos" prezervatyvai. Jie yra pagaminti iš sintetinės medžiagos, pavadintos "poliizoprenas", k...
Durex Real Feel 24 vnt. - itin ploni prezervatyvai, sukurti be latekso. Pažangios technologijos leidžiančios mėgautis ypač natūraliais pojūč...
Durex Real Feel 3 vnt - ploni prezervatyvai be latekso. Puiki išeitis tiems kurie yra alergiški lateksui arba tiems kuriems ne...
Rodomi 1 - 4 iš 4 produktų

Ar jūs iš tų, kurie teigia, kad prezervatyvas sumažina jautrumą, yra tarsi barjeras ir šiek tiek kliudo mėgautis maksimaliu realių potyrių jausmu? Tuomet dar neišbandėte Durex Real Feel! Dėl savo ypatingų savybių šie prezervatyvai suteikia jausmą, tarsi būtumėte be jo, ir leidžia mėgautis pačia plačiausia potyrių palete viso lytinio akto metu.

 

Prezervatyvai Durex Real Feel: kaip išsirinkti?

Labai svarbu pasirinkti tinkamą prezervatyvo dydį, mat mažas verš, kels diskomfortą. Be to, jei sargis mažas tai didėja jo plyšimo rizika. Per didelis irgi negerai, kadangi gali lengvai nuslysti. Todėl dydį pasirinkite labai atidžiai, atsižvelgdami į penio ilgį ir apimtį.

Jei esate alergiški lateksui nenusiminkite – Durex Real Feel gaminami be latekso! Jų gamybai naudojamos kitos nealergizuojančios, labai patvarios ir odai draugiškos medžiagos.

Jei prezervatyvus perkate e. parduotuvėje, tai prie gaminių pateikta informacija, kiek metų jie galioja. Tačiau jei perkate fizinėje pardavimo vietoje, rinkdamiesi būtinai žvilgtelkite, kokia galiojimo data nurodyta ant pakuotės.

Renkantis prezervatyvus tikslinga įvertinti, kokiam – vaginaliniam, oraliniam ar analiniam – seksui jie tinka. Tačiau renkantis Derex Real Feel to nereikės daryti, mat šie prezervatyvai tinkami bet kuriam sekso tipui, o taip pat ir naudoti su įvairiais lubrikantais.

 

Durex Real Feel kaina

Patraukli šių prezervatyvų kaina suteikia galimybę visiems pajusti, ką reiškia sekso metu mūvėti Durex Real Feel. Vieneto kaina vos apie 80 centų. Galite pirkti ir daugiau vienetų turinčias pakuotes.

Beje, kiekvienam iš jūsų siūlome ir žemiausios kainos garantiją, o tai reiškia, jei kitur pamatysite analogišką produktą pigiau, kreipkitės į mus ir padengsime kainų skirtumą.