Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvai

Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymumo akimirkas įdomiais skoniais. Šie aukštos kokybės prezervatyvai su skoniu leis jums ir jūsų partneriui mėgautis malonumu ir išskirtiniu pojūčiu, patiriant ypatingą intymumo patirtį. Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvai siūlo malonumą ne tik iš intymumo akimirkų, bet ir išskirtiniais skoniais. Jų paviršius yra apipintas skonio elementais, kurie suteikia šviežių ir saldžių vaisių skonį, paversdami intymumo akimirkas dar įdomesnėmis ir skanesnėmis.

Durex Select Flavours - aromatizuoti bei spalvoti Durex vaisiniai prezervatyvai keturių nuostabių aromatų. Durex Select Flavours prezervatyv...
Durex Strawberry vaisiniai prezervatyvai kvepiantys braškių aromatu. Šis prezervatyvų aromatas suteikia malonius pojūčius, gai...
Durex Strawberry 12 vnt - itin aromatingi, braškių kvapo ir skonio prezervatyvai. Pagaminti iš natūralaus kaučiuko lateks...
Durex Taste Me 12 vnt. Dėž. - kvepiantys Durex prezervatyvai įvairių vaisių kvapais. Bananų, braškių, apelsinų bei obuolių ypatingi a...
Rodomi 1 - 4 iš 4 produktų

Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvai: skoniu praturtintos intymumo akimirkos

Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymumo akimirkas įdomiais skoniais. Šie aukštos kokybės prezervatyvai su skoniu leis jums ir jūsų partneriui mėgautis malonumu ir išskirtiniu pojūčiu, patiriant ypatingą intymumo patirtį. Keturi skirtingi gardūs kvapai: braškių, apelsinų, obuolių ir bananųm skoniai.

Pagrindinės savybės

  • Įdomūs skoniai: Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvai siūlo malonumą ne tik iš intymumo akimirkų, bet ir išskirtinius skonius. Jų paviršius yra kvapnus, suteikiantis svaiginantį aromatą, paversdami intymumo akimirkas dar įdomesnėmis ir skanesnėmis.

  • Aukštos kokybės medžiaga: Durex visuomet skiria didelį dėmesį aukščiausios kokybės medžiagoms, ir Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvai nėra išimtis. Jų naudojamos medžiagos yra saugios ir patikimos, užtikrinančios maksimalią apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų.

  • Paprastas naudoti: Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvai yra lengvai užmaunami ir patogūs dėvėti. Jų elastingas dizainas gerai priglundu prie jūsų "draugužio" matmenų, kad lytinių santykių metu, mažiaus jaustumėte prezervatyvą.

  • Skanus malonumas: šie prezervatyvai suteiks jums ir jūsų partneriui ne tik malonumo ir saugumo pojūtį, bet ir naują bei įdomią skonio patirtį. Galėsite išbandyti skirtingus vaisių skonius ir praturtinti savo intymumo patirtį naujais pojūčiais.

Leiskite Durex Taste Me ir Strawberry prezervatyvams praturtinti jūsų intymumo patirtį įdomiais, gardžiais ir svaiginančiais skoniais. Šie aukštos kokybės prezervatyvai su skoniu suteiks jums unikalų malonumo ir skonio pojūtį. Ypatingas intymumo akimirkas praturtinkite svaiginančiais kavapais, kuriuos norėsite patirti vis dar ir vis dar. Pasitikėkite Durex Taste Me ir Strawberry sargiais.