Durex Performa / Extended Pleasure prezervatyvai

Durex Performa prezervatyvai, taip pat žinomi kaip Durex Extended Pleasure sargiai. Idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia ilgesnio malonumo momento ir išskirtinės ištvermės. Ši prekių kategorija siūlo aukščiausios kokybės prezervatyvus, kurie padeda atitolinti ejakuliaciją ir prailginti lytinį aktą. Tam, kad ilgiau mėgautumėtės malonumu ir atitolintumėte ejakuliaciją dabar reikia visiškai nedaug – tik prezervatyvo Durex Performa, dar žinomo kaip Durex Extended Pleasure.

Durex Performa prezervatyvas - ilgiau trunkančiam malonumui. Specialus lubrikantas (Noxinol-9) atitolina ejakuliaciją ir padės mėgautis malo...
Durex Performa 3 vnt. dež. - prezervatyvai ilgiau trunkančiam malonumui. Specialus lubrikantas (Noxinol-9) atitolina ejakuliaciją ir padeda ...
Durex Performa 12 vnt - prezervatyvai iš vidaus sutepti specialiu lubrikantu, kuris savo sudėtyje turi 5% benzokaino, kuris padeda ko...
Durex Extended Pleasure 14 vnt.- tai naujas Durex Performa pavadinimas. Prezervatyvai prailginantys meilės žaidimus. Iš vidaus sutept...
Rodomi 1 - 4 iš 4 produktų

Tam, kad ilgiau mėgautumėtės malonumu ir atitolintumėte ejakuliaciją dabar reikia visiškai nedaug – tik prezervatyvo Durex Performa, dar žinomo kaip Durex Extended Pleasure.

Durex Performa: kodėl verta pirkti iš Prezervatyvai.net?

  • Į asortimentą įtraukiame tik patikimų gamintojų produktus, kurie yra kruopščiai testuojami, siekiant įsitikinti jų patvarumu, atsparumu ir kokybe.
  • Rinksitės iš puikiai vertinamų gamintojų produkcijos. Mūsų pasiūloje – ne tik Durex Performa, tačiau ir daugybė kitų šio gamintojo produktų.
  • Užtikriname labai gerą kainą, o jei kitur rasite pigiau analogišką produktą, susisiekite ir mes padengsime skirtumą.
  • Prekes, užsakytas internetu, pristatome konfidencialiose pakuotėse, tad galite drąsiai pirkti ir būti tikri, kad tik jūs žinosite, kas paslaptingosios dėžutės viduje. Beje, jei jūsų pirkinių krepšelio suma viršys 20 eurų, pristatymas bus nemokamas.
  • Labai patraukli Durex Extended Pleasure kaina. Atkreipkite dėmesį, jog perkant daugiau prezervatyvų (ne dėžutėse) vieneto kaina mažėja.
  • Garantuojame labai operatyvų pristatymą, tad drąsiai pirkite ir jau netrukus galėsite mėgautis jų privalumais.