Durex Fruity Fun 18 vnt. prezervatyvai

Durex Fruity Fun 18 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 18,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Fruity Fun 18 vnt. dėžutė - kvepiantys Durex prezervatyvai su įvairių vaisių kvapais. Bananų, braškių, ir apelsinų, ypatingi aromatai sukurti Jums. Užmirškite latekso kvapą ir mėgaukitės puikiais aromatais jūsų seksualinių santykių metu. Prezervatyvai Durex Fruity Fun ne tik puikiai kvepia, bet ir apsaugo nuo neplanuoto nėštumo.

Durex Fruity Fun prezervatyvai yra žavingi, spalvingi ir kvapnūs sargiai. Skanus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti intymius santykius naujomis patirtimis. Šie prezervatyvai ne tik suteikia patikimą apsaugą, bet ir leidžia mėgautis įvairiais skoniais, praturtinančiais intymius momentus.

Rinkinyje rasite šiuos prezervatyvus:

  • 6 x braškiniai prezervatyvai.
  • 6 x bananiniai prezervatyvai.
  • 6 x apelsininiai prezervatyvai.

Durex Fruity Fun prezervatyvai pasižymi šiomis savybėmis:

  • Įvairūs skoniai: šioje pakuotėje yra 18 prezervatyvų su 3 skoniais ir kvapais, kurie pradžiugins jus ir pridės daugiau malonumo jūsų meilės guolyje.

  • Patogumas ir saugumas: Durex Fruity Fun prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, užtikrinančio patogumą, elastingumą ir optimalų prigludimą. Jie suteikia patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo bei lytiniu keliu plintančių infekcijų.

  • Lubrikuoti: kiekvienas prezervatyvas yra padengtas lubrikantu, kuris suteikia sklandų slidimą ir didina komfortą naudojimo metu. Tai padeda sumažinti trinties jausmą ir užtikrina malonią lytinio akto eigą.

  • Patikima Durex kokybė: Durex yra patikimas pasaulyje žinomas prekės ženklas, kuris ilgą laiką siekia aukščiausių standartų. Durex Fruity Fun prezervatyvai atitinka griežtus kokybės reikalavimus ir užtikrina saugumą ir patogumą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama: Dėžutėse po 18 vnt.
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės
Kvapas: Braškių, bananų ir apelsinų
Ypatingos savybės: Kvepiantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser
EAN kodas: 5900627096934

"Durex Fruity Fun 18 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Strawberry 12 vnt - itin aromatingi, braškių kvapo ir skonio prezervatyvai. Pagaminti iš natūralaus kaučiuko lateks...
Durex Select Flavours - aromatizuoti bei spalvoti Durex vaisiniai prezervatyvai keturių nuostabių aromatų. Durex Select Flavours prezervatyv...
Durex Taste Me 12 vnt. Dėž. - kvepiantys Durex prezervatyvai įvairių vaisių kvapais. Bananų, braškių, apelsinų bei obuolių ypatingi a...